BVB w mediach

Zarząd, finanse, taktyka, juniorzy, kibice, BVB w TV i inne.

Moderator: Mods

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

BVB w mediach

Post autor: Siwy » 03 sty 2013, 15:21

Jako że powolutku wracamy do piłkarskiej elity więc naturalnie zwracamy na siebie uwagę mediów szczególnie w Polsce poprzez pewnych trzech piłkarzy no i właśnie, fajnie że dużo mówi się o nas ale coraz bardziej przeszkadza mi to że komentatorzy, dziennikarze itd. przeginają z tymi pochwałami, polscy dziennikarze na konferencjach prasowych robią z siebie durniów pytając Kloppa o porównania Lewego z Cristiano Ronaldo albo pytając Mourinho jedynie co sądzi o Polakach, według mnie zamiast pomagać to coraz bardziej szargają naszą renomę i wizerunek klubu bo spotykam się z coraz częstszymi opiniami różnych ludzi i kibiców różnych klubów o tym żebyśmy jak najszybciej odpadli z LM bo wtedy w końcu nie będą puszczać naszych meczów w tv a komentatorzy nie będą piać jak koguty na widok Lewandowskiego, Kuby czy Piszczka. Niestety ale tych negatywnych komentarzy na nasz temat ciągle przybywa, przynajmniej takie mam wrażenie.

btw. nie wiem jak teraz ale jeszcze niedawno na Onecie czy WP (czy innych gniocie) pod każdym newsem na nasz temat była dopiska "w Borussii gra trzech polaków - Robert Lewandowski, Jakub Błaszczykowski i Łukasz Piszczek" - miałem wrażenie że to było na zasadzie ctrl+c -> ctrl+v :lol:
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
Mortis
Kontakt:

Post autor: Mortis » 03 sty 2013, 15:42

W tym szumie medialnym podoba mi się jedno - że mecze BVB są priorytetem w każdej stacji telewizyjnej :D

W tym samym czasie będzie leciał mecz Manchester - Real, ale....uwaga.... w TVP pokażą mecz BVB z Szachtarem.
I mi jako kibicowi Borussii to pasuje. Będę mógł w spokoju obejrzeć mecz u siebie w pokoju.

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 03 sty 2013, 15:46

skad wiesz ze pokaza... czytalem gdzies, ze glosowanie bylo i wygral mecz real-man utd

Awatar użytkownika
Pingas
Kontakt:

Post autor: Pingas » 03 sty 2013, 16:07

Chyba pokażą nas, takie info na oficjalnej stronie, z jednej strony mecz w HD, z drugiej oznacza to kolejny przypływ fali hejtów w naszym kierunku
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/liga-mi ... vp/9613864

Ap4cz05
Kontakt:

Post autor: Ap4cz05 » 03 sty 2013, 16:10

No i to was tak martwi? Najczęściej ci hejterzy nie mają nic konkretnego do powiedzenia, dla przykładu: Na profilu PS na fb.com była wiadomość o zainteresowaniu Man United Hummelsem. Pod postem pojawił się komentarz profilu "Stop meczom BVB w TVP" o takiej treści - "Ehh... przestańcie" Śmiać się chce :mrgreen:

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Post autor: Volverin » 03 sty 2013, 16:17

Siwy zrezygnował!
data rezygnacji: 20.09.15 #yuhupark

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 03 sty 2013, 16:24

Żenujące.. Oczywiście polityka TVP :)

Awatar użytkownika
Draginhio
Kontakt:

Post autor: Draginhio » 03 sty 2013, 16:24

hahhaha komentarze bezcenne:D

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 03 sty 2013, 16:27

Jest parę perełek pod tym newsem:
Nie mam ku*** pytań ! Szlagier jak każdy mecz Żydussi !!! Śmiech !!!
:mrgreen:

PADŁEM
Obrazek
:lol: :lol:
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
Mortis
Kontakt:

Post autor: Mortis » 03 sty 2013, 17:04

Kibice Realiku teraz będą płakać przez następnych kilka tygodni jak wielkiego Realu mogli nie pokazać :D

Będzie puszczony ten mecz, który będzie miał większą oglądalność...proste. A mniejszość niech sobie wykupi abonament.
Taki mecz! Klasyk REAL - MANU a oni pokazują przeciętny mecz, bo tak trzeba określić tę parę w porównaniu z innymi...
Lubie Real, ale nie lubie ich polskich kibiców. Dzieci sukcesu.

Awatar użytkownika
BarDOsz
Kontakt:

Post autor: BarDOsz » 03 sty 2013, 17:17

Tragedia, jak widzę wypowiedź takich błaznów, mających się za kibica realu to popieram aborcję.

Awatar użytkownika
Mortis
Kontakt:

Post autor: Mortis » 03 sty 2013, 18:10

2013.01.03, godz. 18:08, Ronaldovva
Nie ukrywam, że jestem bardzo zawiedziona, no ale czego ja się spodziewałam. Że Polacy wolą obejrzeć piłkarski szlagier od swoich trzech piłkarzy? Nawet mój tata (kibic BVB) powiedział że obejrzy w tym czasie Real ze mną, bo to będzie lepszy mecz.
Kwintesencja kibiców Realu. Jeśli ona jest takim samym kibicem Realu jak jej tata BVB to pogratulować tylko ^^ Oglądamy lepszych...kibicujemy lepszym i tak dalej...

kaka
Kontakt:

Post autor: kaka » 03 sty 2013, 18:37

Będzie puszczony ten mecz, który będzie miał większą oglądalność...proste.
yyy serio uważasz, że Borussia - Szachtar przyciągnie więcej uwagi niż Real - Manchester? :lol:
A mniejszość niech sobie wykupi abonament.
Chyba ciebie jeszcze stan z sylwestra trzyma :roll:

Żenada, żenada, żenada - tak skomentuje to co zrobiło TVP. Niektórym tutaj się wydaje, że BVB to już taki poziom, że może na równi konkurować atrakcyjnością z takimi szlagierami jak United - Real. Niestety, jesteście w błędzie. Już nawet większość kibiców w Polsce ma dość ciągłego puszczania was w TV, ile można? Jeśli TVP nie zmieni ramówki to Borussia będzie rzucana gównem ze wszystkich stron, serio nie chciałbym takiej otoczki wokół własnego klubu.

Awatar użytkownika
Mbuti3
Kontakt:

Post autor: Mbuti3 » 03 sty 2013, 18:39

Nie chce nic mówić, ale jakoś czuje, że pierwszy mecz Real MU będzie nie wypałem i skończy się 0:0.
Co za imitacja klubu.
Madrisso o Realu 21 listopada roku pańskiego 2015.

Awatar użytkownika
BarDOsz
Kontakt:

Post autor: BarDOsz » 03 sty 2013, 18:40

yyy serio uważasz, że Borussia - Szachtar przyciągnie więcej uwagi niż Real - Manchester? :lol:
ja tak uważam. BVB i Szachtar to drużyny grające świetną piłkę w tej edycji LM, zdecydowanie efektywnością przewyższają sreal i junajted.

Pazo
Kontakt:

Post autor: Pazo » 03 sty 2013, 18:51

kaka pisze:. Niektórym tutaj się wydaje, że BVB to już taki poziom, że może na równi konkurować atrakcyjnością z takimi szlagierami jak United - Real.
Skoro puszczają to w TVP to zakładają, że oglądalność będzie wyższa.

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 03 sty 2013, 18:53

Myśle ze kaka ma racje. Tu nie chodzi kto gra teraz lepiej tylko o sam fakt jakie marki sie zmierza.. Z mojej strony mega minus dla tvp. Mysle ze jakby nie puscili BVB to w ogole raczej nikt by sie nie zdziwil a tak mamy wiele dyskusji..
Ostatnio zmieniony 03 sty 2013, 18:55 przez zizu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mortis
Kontakt:

Post autor: Mortis » 03 sty 2013, 18:54

kaka - Ciebie jeszcze trzyma, ale chyba oranżada z komunii.

Jak myślisz kogo jest więcej: fanów Realu i Manchesteru czy może ludzi, którzy chcą oglądać polaków w LM, zresztą jedynych polaków grających w LM. Filary naszej reprezentacji.
Odpowiedz jest prosta zważywszy na to, że naród który łaknie sukcesów w swoim sporcie narodowym odnosi same klapy. A tu nagle pojawiły się 3 światła w tunelu i w dodatku grają w jednym zespole.
Odpowiedz jest prosta.

Ciebie nikt nie zmusza do oglądania tego meczu. TVP jest telewizją publiczną, ale też głownie kierują ich aspekty finansowe. I jeśli większy zysk(co za tym idzie wieksza publiczność) dałby im mecz Man - Real to by go zwyczajnie puścili ... ale ty oczywiście wiesz lepiej.

I daj sobie spokój z ciągłym gadaniem na jaki poziomie jest BVB, jak widać ten poziom jest już na tyle wysoki, że możemy wygrywać z Realen na boisku i poza.

Awatar użytkownika
Draginhio
Kontakt:

Post autor: Draginhio » 03 sty 2013, 18:57

A ja uważam jak Bardosz. Spotykają się dwie najefektowniej grające drużyny w obecnej Lidze Mistrzów. Jeśli do tego damy handicap, że w meczu zagra trzech Polaków, to wybór jest słuszny. Ja rozumiem, że Real i MU to dwie wielkie marki. Dla wszystkich, których znam dookoła a nie kibicują żadnemu zespołowi, możliwość zobaczenia w akcji Polaków jest ważniejsza niż szlagier Real-MU,

Ap4cz05
Kontakt:

Post autor: Ap4cz05 » 03 sty 2013, 18:58

Obrazek

Rozwaliło mnie to :lol:

ODPOWIEDZ