Marcel Hoettecke

Byli zawodnicy i trenerzy

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maczuga
Kontakt:

Marcel Hoettecke

Post autor: Maczuga » 14 lut 2010, 01:31

Awatar użytkownika
Zesik
Kontakt:

Post autor: Zesik » 14 lut 2010, 01:54

a mi się nie wydaje żeby z niego kiedykolwiek był naprawdę dobry bramkarz. Mam nadzieję,że w przyszłości będę musiał napisać,że się myliłem i zwracam honor.. ale jakoś szczerze w to wątpię.. z całym szacunkiem dla niego ale wg mnie jest on..sztywny :-P

Awatar użytkownika
T-Mac
Kontakt:

Post autor: T-Mac » 14 lut 2010, 02:19

Dla mnie Hottecke jest OK... :-) Popełnia jeszcze błędy, ale może się wyrobić. Na zmiennika Romka w sam raz...

Bardziej jednak wierzę w Fochera (jako potencjalnego następcę Romka w niedalekiej przyszłości). Na razie to tylko ślepa wiara, bo nie widziałem go w akcji... ;-)
ORLANDO MAGIC, BORUSSIA DORTMUND, MARIA SHARAPOVA & SCUDERIA FERRARI MARLBORO... 8-)

Awatar użytkownika
adiś30
Kontakt:

Post autor: adiś30 » 14 lut 2010, 07:25

Marcel o ile sie nie myle po sezonie gdzies odchodzi,do jakiegos drugoligowca,bo focher na zgrupownie pojechal zima by oswajac sie z 1 druzyna.
"TAK JESTEŚMY LUDZKIMI PANAMI,BO JESTEŚMY PANAMI W PRZECIWIEŃSTWIE DO NIE KTÓRYCH LUDZI" Jaroslaw Kaczyński 22-02-2017

Awatar użytkownika
mroz
Kontakt:

Post autor: mroz » 14 lut 2010, 09:47

Dobrze gadasz. Możemy więc wykluczyć go jako rezerwowego bramkarza.

Przyznam, że jego interwencję robią wrażenie i dziwie się, że to on nie jest naszym etatowym drugim bramkarzem. Widać tak samo źle jak ze sztabem medycznym jest z naszym trenerem bramkarzy:( Niby ostatnie słowo z obsadą bramki należy do trenera drużyny to jednak mi się wydaje, że jeżeli trener bramkarzy powie kto jego zdaniem powinien występować to trener drużyny zazwyczaj przychyli się do tego zdanie, bo wie że nikt nie ma takiego rozeznania w formie bramkarzy jak trener bramkarski.

Swoją drogą to już od czasów młodego romka nikogo na bramce sobie nie wylansowaliśmy:(

Awatar użytkownika
Maczuga
Kontakt:

Post autor: Maczuga » 14 lut 2010, 11:52

Ja pierwszy raz widziałem Marcela w meczu z Norymbergą 2 lata temu chyba. Bardzo mi się wtedy spodobał. Szkoda że odchodzi. Dużo rozpisują się na temat Fochera że to dobry chłopak zobaczymy.

ODPOWIEDZ