Nuri Sahin

Byli zawodnicy i trenerzy

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mroz
Kontakt:

Post autor: mroz » 01 mar 2015, 19:46

Ma w plecy i musi dograć tak tę rundę do końca, żeby to się zmieniło ;)

Na ligę ze średniakami i słabszymi zespołami też bym nie zmieniał, ale w LM i topem obowiązkowo w środku musi być obok Gundo ktoś z dwójki Bender/Seba. Z Juve mieliśmy wolny środek i to nie może się powtórzyć w rewanżu.

Awatar użytkownika
Maczuga
Kontakt:

Post autor: Maczuga » 01 mar 2015, 20:43

Ja też bym środka nie zmieniał na razie bo na prawdę to fajnie działa a Nuri powoli wraca na właściwe tory. Dale wierze, że jeszcze będzie jednym z najlepszych środkowych w lidze.

Awatar użytkownika
Hunter13
Kontakt:

Post autor: Hunter13 » 01 mar 2015, 20:57

Również nie rozumiem po co zmieniać coś, co tak świetnie działa, przecież defensywnie nie jest źle, bo obaj nasi środkowi całkiem nieźle radzą sobie w defensywie, nie jest to może jakość Svena, ale moim zdaniem zdecydowanie nadrabiają to grą do przodu(przynajmniej w ostatnich meczach).
Lubię Bendera, ale wydaję mi się, że niektórzy go tu stanowczo przeceniają.

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 01 mar 2015, 21:02

A ja bym wolał Bendera na rewanż z Juve. Doceniam to, że Sahin wraca do formy, ale jednak w odbiorze i przerywaniu kontr Sven jest nieporównywalnie lepszy od Turka. W Turynie rywale wyprowadzili praktycznie dwie poważne kontry i obydwie skończyły się golem. U siebie musimy od pierwszej minuty atakować, ale nie możemy nadziać się na kontrę i pozwolić, żeby coś nam wbili, bo jak stracimy gola u siebie to będzie po kompocie.

Awatar użytkownika
Maczuga
Kontakt:

Post autor: Maczuga » 01 mar 2015, 21:53

Też nie wiemy co Manni prezentuje po kontuzji. Wypadałoby żeby coś zagrał.

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 01 mar 2015, 22:07

Dlatego liczę, że zobaczymy go z Dreznem. :-P

arcio
Kontakt:

Post autor: arcio » 01 mar 2015, 22:10

Bo Warszawa...! pisze:Doceniam to, że Sahin wraca do formy, ale jednak w odbiorze i przerywaniu kontr Sven jest nieporównywalnie lepszy od Turka. W Turynie rywale wyprowadzili praktycznie dwie poważne kontry i obydwie skończyły się golem.
pierwszą na pewno zawalił Piszczek więc nie winiłbym za bardzo naszego Turka
my musimy napierać a nie się bronić więc obecnie para na środku jest nie do ruszenia

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 01 mar 2015, 22:15

Przecież ja nie mowie, że to wina Turka. Mówię tylko, że Sven jest lepszy w odbiorze i z nim na boisku mamy większe szanse taką kontrę skasować w środkowej strefie boiska.

No i pardon kolego, ale pierwszą to zawalił nie kto inny jak Wesoły Romek.

Awatar użytkownika
scantis
Kontakt:

Post autor: scantis » 01 mar 2015, 23:00

Sahin wyglądał kapitalnie ze Smerfami. Aż przypomniał mi się jego mecz z Kaiserslautern, ten wygrany 5:0 :-P Ale ja tez bym obstawiał jednak na parę Manni- Gundo

Awatar użytkownika
mroz
Kontakt:

Post autor: mroz » 01 mar 2015, 23:06

Bender przeceniany? Dobre sobie. Proszę pokazać mi drugiego tak oddanego i walecznego zawodnika, który ma takie atuty w odbiorze z nowego pokolenia, czyli tak zwanego Y.

Awatar użytkownika
scantis
Kontakt:

Post autor: scantis » 01 mar 2015, 23:14

mroz pisze:Proszę pokazać mi drugiego tak oddanego i walecznego zawodnika, który ma takie atuty w odbiorze z nowego pokolenia, czyli tak zwanego Y.
Nainggolan, czy Matic go zjadają :-P Poza tym nie szalejmy z tym nowym pokoleniem, gość ma 26 lat.

Awatar użytkownika
Lexy
Kontakt:

Post autor: Lexy » 01 mar 2015, 23:21

Nie chcę wyjść na ignoranta, nie oglądam Romy ale dużo słyszałem o Nainggolanie (dobrego) ale żeby go stawiać wyżej od Manniego ? No nie wiem, pamiętaj że w Serie A rywali ma słabszych niż Sven w Bundeslidze. No i Manni nigdy nie oberwał od Monachium 1-7 i to u siebie.

Awatar użytkownika
Maczuga
Kontakt:

Post autor: Maczuga » 01 mar 2015, 23:40

Nie zamienił bym Bendera na tamtych dwóch.

Awatar użytkownika
mroz
Kontakt:

Post autor: mroz » 01 mar 2015, 23:56

26 lat to jest już nowe pokolenie piłkarzy dla których tylko kasa, fryzura i fura się liczy niestety.

Ten Belg to nie jest który nie pojechał na Mundial? :D

Awatar użytkownika
scantis
Kontakt:

Post autor: scantis » 02 mar 2015, 00:09

Lexy pisze:ale żeby go stawiać wyżej od Manniego ?
Półka wyżej.
Lexy pisze:Manni nigdy nie oberwał od Monachium 1-7
Tym sposobem myślenia możemy stwierdzić, że każdy, nawet najlepszy piłkarz Romy jest gorszy od najgorszego piłkarza BVB.
Maczuga pisze:Nie zamienił bym Bendera na tamtych dwóch.
Ja też, ale na pewno nie przez względy sportowe.
mroz pisze:Ten Belg to nie jest który nie pojechał na Mundial? :D
Jego forma i umiejętności o tym nie decydowały (nie chce mi się przywoływać historyjki z pobitą żoną). Poza tym co to ma do rzeczy? Trapp, czy Karius też nie pojechali na Mundial, a to że są milion razy lepsi od Romana, który na mundial pojechał, to chyba nie mamy wątpliwości. Ja podobnie jak Hunter uważam, że trochę przeceniacie umiejętności Manniego, ale nie ważne, bo to akurat temat o Sahinie, który na rywali broniących się jest w mojej opinii aktualnie bardziej przydatny, niż choćby Manni.

Awatar użytkownika
Mortis
Kontakt:

Post autor: Mortis » 02 mar 2015, 00:17

Do meczu z Juve jeszcze spora droga bo 16 dni, wiec Bender moze wrocic spokojnie do formy (jesli nie zlapie kolejnej kontuzji). Ale z 2 strony trzeba pamietac ze my w tym meczu nie zaczynamy od 0:0, lecz musimy odrabiac. A kto daje w ofensywie wiecej wiadomo...

Nie wiem na kogo postawi Klopp, ale sa to dwaj rozni zawodnicy i Klopp nie powinien miec dylematu, doskonale wie jakiego "typu" bedzie potrzebowal bardziej.

Awatar użytkownika
mroz
Kontakt:

Post autor: mroz » 02 mar 2015, 00:22

Właśnie pozycja Maticia w Chelsea pokazuje jaka jest przydatność defensywnego zawodnika w pomocy ;)

W przypadku Belga chodzi mi o to, że on jeszcze z nikim poważnym nie grał. Znaczy się nie został przez nikogo poważnie zweryfikowany, a Sven rozmontował najlepszych z Anglii, Hiszpanii i Niemiec. Dzięki niemu wygrywaliśmy te spotkania.

Sahin zrobił krok do przodu, ale balans między ofensywa i obrona na środku pomocy musi być.

arcio
Kontakt:

Post autor: arcio » 02 mar 2015, 07:54

Bo Warszawa...! pisze:Przecież ja nie mowie, że to wina Turka. Mówię tylko, że Sven jest lepszy w odbiorze i z nim na boisku mamy większe szanse taką kontrę skasować w środkowej strefie boiska.

No i pardon kolego, ale pierwszą to zawalił nie kto inny jak Wesoły Romek.
wesoły Romek zawalił ale całe zło wynikło ze straty Piszczka w ataku, kontra prawą naszą stroną Romuś dołożył cegiełkę i mamy co mamy

co do Sahina to wg mnie ostatnio gramy ciut inaczej taktycznie, co potwierdził mecz ze smerfami, chodzi mi o to, że Mats jest ustawiony ciut wyżej i może pomagać pomocnikom co sprawia że nasza dwójka środkowych pomocników ma wsparcie i może trener ich obu trzymać na boisku
zwróćcie uwagę ile Mats miał wyprzedzeń i przechwytów - przesuwając jego wyżej przesuwamy całą pomoc wyżej co daje wyższy pressing itd

Awatar użytkownika
mroz
Kontakt:

Post autor: mroz » 02 mar 2015, 09:10

Obstawiam, że to było rozwiązanie związane z tym, że nie mieliśmy do dyspozycji defensywnego pomocnika. Nie zmienia to też faktu, że jest to narażanie się na kontry.

Awatar użytkownika
Lexy
Kontakt:

Post autor: Lexy » 02 mar 2015, 09:43

Tym sposobem myślenia możemy stwierdzić, że każdy, nawet najlepszy piłkarz Romy jest gorszy od najgorszego piłkarza BVB.
Nie o to mi chodziło. Napisałeś że Nainggolan zjada Svena a moim zdaniem to gówno prawda. Facet z tego co słyszałem rzeczywiście gra dobrze (głównie przeciw ogórom w Serie A bo w CL to Roma dostała łomot). Z mocnymi rywalami to póki co Taj za dużo nie pokazał.

ODPOWIEDZ