Ciro Immobile

Byli zawodnicy i trenerzy

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Tooommeeek
Kontakt:

Post autor: Tooommeeek » 18 kwie 2015, 10:03

radaner pisze: Klopp zmarnowa³ Ciro rok, bo nie da³ mu chyba zagraæ wiêcej ni¿ 3 mecze pod rz±d. Jakby mu da³ tyle samo szans co mikimarjanowi to uwa¿am ¿e byliby¶my teraz w strefie LE i mieliby¶my szanse na LM.
Ja tam uwazam ze Immobile moglby zagrac i caly sezon, a nic by nie zrobil, jesli Klopp wymagalby tego, co wymagal.

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 18 kwie 2015, 10:22

Volverin pisze:Ciro nie pasuje nie tyle do Borussii, co do systemu Kloppa. Pod okiem innego trenera może błyszczeć.
A ja się z tym zupełnie nie zgadzam. Jak można mówić, ze Ciro nie pasuje do systemu Kloppa, skoro w obecnym sezonie na dobrą sprawę nie ma żadnego systemu? System to był w sezonach mistrzowskich, w sezonie, w którym doszliśmy do finału LM - potem się skończył i zaczęło się rozpaczliwe opieranie całej gry ofensywnej na założeniu, że Lewandowski utrzyma piłkę; ja bym tego w życiu żadnym systemem nie nazwał i ciężko mówić, że Immobile nie sprostał oczekiwaniom, bo na dobrą sprawę jedynym napastnikiem, który móglby sprostać musiałby być ktoś klasy Ibrahimovicia.

Bo to wcale nie jest tak, że my od początku trenerki Kloppa opieramy grę wyłącznie na silnym napastniku; jasne, Barrios umiał grać tyłem do bramki, głową, ale to był tylko jeden z wielu elementów, który uzupełniał ten właśnie system. Gdyby nie to, że już dwa lata temu stało się to praktycznie naszą jedyną bronią, fundamentem stwarzania jakiegokolwiek zagrożenia, a nie uzupełnieniem - Włoch z pewnością dałby radę. Bo on też w grze tyłem do bramki tragiczny nie jest, co moim zdaniem pokazał m. in. meczem z Juventusem, gdzie zaprezentował kilka fajnych zgrań piłki, wielokrotnie cofał się po piłkę do środkowej strefy. A umiejętności typowej 9 ma.

Będę zawiedziony, jeśli odejdzie, ale wręcz wściekły, jeśli decyzja o jego sprzedaży zostanie podjęta przez W&Z jeszcze przed oględzinami szatni w wykonaniu nowego trenera. Uważam, że jedynym graczem, którego mamy prawo (a jednocześnie obowiązek) się pozbyć do tego czasu jest Mkhitaryan. Resztę nalezy pozostawić do oceny przyszłemu szkoleniowcowi, żeby się potem nie okazało, że sobie sami zrobimy kuku, sprzedając kogoś, kogo nam potem bedzie brakować.
Tooommeeek pisze: No wlasnie, patrzac na poprzedni sezon, a moze nawet dwa w tyl, Lewandowski ciagnal cala nasza gre do przodu. Im pozniej, tym bardziej na nim opierala sie nasza ofensywa. Im wczesniej, tym wiecej robili pomocnicy.
Ot co!

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Post autor: Volverin » 18 kwie 2015, 10:31

To przeciez to wlasnie napisalem, tylko w dwoch zdaniach, a ty mowisz, ze sie nie zgadzasz. :D Ciro to strzelec, a kaze mu sie grac jakby umial rowniez podawac i walczyc z obronca na plecach. Ja chcialbym zeby zostal i pokazal na co go stac w innym systemie.
Siwy zrezygnował!
data rezygnacji: 20.09.15 #yuhupark

Awatar użytkownika
Betas
Kontakt:

Post autor: Betas » 02 cze 2015, 16:54

Również chciałbym, żeby Immobile został w BVB. Chłopak miał jeden nieudany sezon, a taki Ormianin po dwóch nieudanych sezonach ma zostać na jeszcze jeden? Powinniśmy dać mu szanse, przynajmniej na jeszcze jeden sezon. Zagrał niespełna 1000 minut, gdzie takie Ormianin na swój dorobek bramkowy pracował dwa razy tyle, a różnicy w zdobytych bramkach nie ma, jeżeli chodzi o ligę. Choć w klasyfikacji generalnej z całego sezonu wygląda to podobnie. Jestem za daniem Włochowi drugiej szansy. Choć co Tuchel i sam zawodnik ma do powiedzenia to już zapewne inna bajka.
Ostatnio zmieniony 02 cze 2015, 17:29 przez Betas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ero
Kontakt:

Post autor: Ero » 02 cze 2015, 17:05

Według Kickera Ciro blisko powrotu do Włoch. Oby tylko nie bawić się jakies wypżczenia z Milanem...

Awatar użytkownika
Wixu
Kontakt:

Post autor: Wixu » 02 cze 2015, 18:41

Niezależnie od tego co byśmy chcieli, wygląda na to, że Ciro jest zdecydowany na odejście. Szkoda, bo przy Tuchelu mógłby się odblokować.
Obrazek

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 02 cze 2015, 18:44

Mozliwe,ze po prostu koniecznie chce wrocic do Wloch i tyle. Ofert tez ma ponoc sporo a taki byly krol strzelcow sprzed 2 lat to lakomy kasek, zwlaszcza, ze pewnie bdzie do wziecia za nizsza cene niz wtedy.

Awatar użytkownika
Murzyn
Moderator
Kontakt:

Post autor: Murzyn » 03 cze 2015, 13:28

Dać go na wypożyczenie koniecznie do niemieckiego klubu (Gladbach, Leverkusen, S04) i zobaczyć czy wypali, czy po prostu nie leży mu piłka w Rzeszy.
Jeżu, ufam Tobie!

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 03 cze 2015, 15:03

Na pewno Borussia go nie wypozyczy - w kazdym razie nie do Niemiec. Albo go sprzedadza albo zostanie. Tuchel chce przyjrzec sie wszystkim graczom, miec wlasny obraz sytuacji itp. wydaje sie, ze wszyscy mgoa zaczac z czystym kontem... kto wie, moze to przekona Wlocha do pozostania, ale jak sie np. zle czuje w Dortmundzie czy w Niemczech a na stole ma stos ofert z Wloch to go na pewno nic nie zatrzyma:)

Cos czuje, ze zostanie albo odejdzie do majacego za soba slabszy sezon Napoli. Ciro co chwila wrzuca jakies wpisy na twitterze z Napoli, sam urodzil sie i mieszkal pod Neapolem... Wszystko to mi sie uklada w transfer do Napoli.

Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Post autor: Roflmilion » 03 cze 2015, 17:06

zizu pisze:kto wie, moze to przekona Wlocha do pozostania, ale jak sie np. zle czuje w Dortmundzie czy w Niemczech a na stole ma stos ofert z Wloch to go na pewno nic nie zatrzyma:)
To, że źle się czuje w Niemczech raczej nie wynika z tego, że koledzy z zespołu go nie lubią czy nie podoba mu się miasto. Gdyby grał(w ogóle) i dodatkowo jeszcze grał dobrze to myślę ,że nie byłoby żadnych problemów z aklimatyzacją itp.
Zawsze jak się przychodzi do nowej drużyny(czy tam środowiska czy czegokolwiek) to czuje się obco itp. Ale wystarczy trochę pograć, poznać zespół czy kilku zawodników lepiej ,żeby gdzieś razem wyskoczyć i wszystko jest w porządku. U Ciro problem leży właśnie w tym ,że nie gra, a jak gra to do końca mu to nie wychodzi(co mnie zresztą nie dziwi).

IMO Zostawiłbym Ciro tyle ,że tym razem z prawdziwą szansą a nie tak jak u Kloppa ,że praktycznie nie podnosił się z ławki i nie miał okazji zagrać kilku meczów z rzędu w BL. W LM moim zdaniem spisał się bardzo dobrze. Zagrał 400 minut i zdążył strzelić 4 bramki i zaliczyć asystę. W Pokalu na 190 minut 3 bramki i asysta oraz w Superpucharze 1 bramka.

Wiadomo, że to liga jest wyznacznikiem ale co on miał pokazać grając ledwo 968 minut(dla porównania wirtuoz wschodniej piłki rozegrał prawie 2000 minut a statystyki praktycznie takie same). W pierwszych dwunastu spotkaniach zagrał od pierwszej minuty tylko 3 razy. W dwóch tych meczach strzelił po jednej bramce. Pod koniec rundy jesiennej zagrał 5 razy w pierwszym składzie. O formie zespołu nie trzeba chyba wspominać. Ale sam ugrał remis(a powinno być zwycięstwo) z Wilkami gdzie zaliczył bramkę i asystę.
Po tych pięciu meczach zagrał do końca sezonu około 100 minut w 14 spotkaniach, w których był w kadrze...

Moim zdaniem nie powinien zostać sprzedawany już w lecie. Został ściągnięty do Dortmundu gdzie grało się tylko jedną taktyką i od początku było wiadomo ,że nie będzie do niej pasował. Może by się wpasował w zespół ale ciężko to zrobić siedząc na ławce.
W LM i Pokalu grał naprawdę dobrze. Potrafił strzelić ładną bramkę. Powinien dostać szansę u nowego trenera, który dostosuje taktykę pod posiadanych zawodników a nie odwrotnie.
Nic nie stoi na przeszkodzie ,żeby grać dwoma napastnikami czy nawet jednym ale z innymi zadaniami całego zespołu niż jakie były przy Lewandowskim.

Awatar użytkownika
Kapitan
Kontakt:

Post autor: Kapitan » 19 cze 2015, 21:54

Obrazek

Poza boiskiem to umie celnie strzelać :lol:
"Porównanie umniejsza wielkie wspomnienia i utrudnią wspaniałą przyszłość." ~ J. Klopp

Laurent
Redakcja
Kontakt:

Post autor: Laurent » 05 lip 2015, 13:16

Dziennikarz Timo Lammert który pierwszy poinformował o Weiglu twierdzi że Immobile zostanie następcą Bakki w Sewilli i jutro przejdzie testy medyczne w Hiszpanii.
Obrazek

hello
Kontakt:

Post autor: hello » 05 lip 2015, 13:29

Właśnie miałam pisać, że średnio wierzę w jego powodzenie w Dortmundzie. Skoro sam przed spbą przyznał sie do porażki to najlepiej dla niego będzie, jak zmieni środowisko.
Czas z BVB i tym forum był świetną przygodą :) trzymajcie się ludziska ciepło.

Awatar użytkownika
Ero
Kontakt:

Post autor: Ero » 09 lip 2015, 15:32

Ciro prawdopodobnie już niedługo w Sevilli. Odizolował się od zespołu, siada 50 metrów od reszty chłopaków na lotnisku a dzisiaj nie pojawił się na springu i został w hotelu bo rzekomo źle się czuje.

GotzePL
Kontakt:

Post autor: GotzePL » 09 lip 2015, 16:41

Imo Ciro nie pasował do BVB , za wysokie progi dla niego . Jest typem zawodnika który dobrze się czuje na tle słabszych od niego tak jak w Torino . Tam był liderem i miał wiecej swobody ,a u nas byl tylko rezerwowym.
Wir fahren nach Berlin!!!

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 09 lip 2015, 16:44

Sorry, ale jak patrzę kogo my teraz mamy w kadrze - Mkhitaryan, Weidenfeller, Kampl, Kirch, Ramos - to lekko bawi mnie mówienie o królu strzelców Serie A, że to za wysokie progi dla niego. :-)
GotzePL pisze:a u nas byl tylko rezerwowym.
No cóż, to akurat prawda - ciężko się pokazać, skoro wiecznie się nie gra.

Awatar użytkownika
Kapitan
Kontakt:

Post autor: Kapitan » 09 lip 2015, 16:46

Dziwne bo ja widziałem Immobile na stadionie, siedział obok Castro.
"Porównanie umniejsza wielkie wspomnienia i utrudnią wspaniałą przyszłość." ~ J. Klopp

Awatar użytkownika
Ero
Kontakt:

Post autor: Ero » 09 lip 2015, 16:53

Nie wiem, info było z szołtboksa na stronie od regularnego usera, może jemu się coś pomyliło ;)

Awatar użytkownika
KOazker
Kontakt:

Post autor: KOazker » 09 lip 2015, 17:05

Siedzi dwa krzesełka dalej od Castro w rogu ławki rezerwowej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Post autor: Roflmilion » 09 lip 2015, 22:05

Strasznie się zdziwiłem widząc te zdjęcia z lotniska. Ciro na boisku jak mu coś nie wychodziło to pokazywał taką pozytywną złość. Teraz wygląda jakby się kompletnie poddał i olał już wszystko. Miałem nadzieję, że odpuści sobie zmianę kubu i powalczy o skład u nowego trenera. Na pewno znalazłoby się miejsce na boisku żeby mógł grać on i Auba. W Ramosa nie wierzę i miałem nadzieję, że odejdzie.

Teraz po tych doniesieniach, że w ogóle nie stara się zintegrować z resztą zespołu i olewa to wszystko, stracił w moich oczach. Szkoda tylko, że jeśli odejdzie to zostaniemy z Ramosem.
Jestem prawie pewny, że Ciro zacząłby strzelać bramki jeśli tylko dostałby więcej minut. Teraz po jego zachowaniu jest mi obojętne czy odejdzie czy nie.

Szkoda, że tak postawił sprawę(jeśli te wszystko domysły/doniesienia się potwierdzą). Nie wierzę, że został odtrącony od kolegów z drużyny. Na pewno gdyby wykazał większe chęci to bliżej by się z kimś zaprzyjaźnił, kto pomógłby mu wejść w klimaty BVB i BL. Może jest jakąś toksyczną osobą i nie sprawiał dobrego wrażenia albo po prostu był w swojej strefie komfortu i nie starał się z niej wyjść i się z kimś zapoznać, co zaowocowałoby większą znajomością. Na pewno język robił swoje ale Kagawie jakoś to nie przeszkadzało. Zwłaszcza, że teraz wszyscy po angielsku rozmawiają i dodatkowo Sokratis zna Włoski więc z nim mógłby sobie spokojnie pogadać.

Trochę go rozumiem, że ciężko jest na początku w nowej drużynie ale wystarczy wykazać trochę chęci i miałby z kim pójść na obiad(lol). Z tego co wygląda problem jest ta sfera samopoczucia w zespole a nie sportowa. Teraz mógłby się pokazać z dobrej strony i powalczyć o miejsce w składzie a zrobiły się straszne cyrki.

ODPOWIEDZ