Henrich Mchitarian

Byli zawodnicy i trenerzy

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Krysti
Kontakt:

Post autor: Krysti » 15 cze 2016, 10:03

No, to Mikimarjanek nie dostał od zarządu zgody na odejście.

arcio
Kontakt:

Post autor: arcio » 15 cze 2016, 10:06

Ciekawe czy też będzie koncert gwizdów... już widzę jak zapłakany Henryk biegnie do szatni...
TT to nie Klopp - jak będzie cieniował to trybuny.

Awatar użytkownika
adiś30
Kontakt:

Post autor: adiś30 » 15 cze 2016, 11:12

Ja tam Popietam,skoro zarzad chce go zostawic znaczy ze nas stac,a czesc zwlaszcza na stronie sie zachowuje jak by to z ich kieszeni szli.Podjeli decyzję ze odejdzie za eok za darmo,ok znaczy ze nas stac i zarzad wie co robi,ja jestem zadowolony,moze to pokaże innym ze nie jestesmy przystankiem do wybicia sie i odejscia gdzie indziej.,dobrze zrobili z Lewusem i dibrze zrobili z Mikim,jestem zadowolony chocby dlatego ze niech frejerzyny nieysla ze heda odchodzić kiedy chca,w dodatku jak ten po rozegraniu 1dobrego 1 sezonu z trzech do dupy.Bardzo dobrze,niech sie naucza ze to nie biedronka
"TAK JESTEŚMY LUDZKIMI PANAMI,BO JESTEŚMY PANAMI W PRZECIWIEŃSTWIE DO NIE KTÓRYCH LUDZI" Jaroslaw Kaczyński 22-02-2017

Awatar użytkownika
Lexy
Kontakt:

Post autor: Lexy » 15 cze 2016, 11:31

Bo, oczywiście że to tylko i wyłącznie wina tej kaukaskiej szmaty, to menda jakich mało.

Awatar użytkownika
Axel
Kontakt:

Post autor: Axel » 15 cze 2016, 11:59

Mam nadzieję, że deklaracja Watzke o wypełnieniu kontraktu przez tą ormiańską gnidę to tylko sposób na podbicie ceny. Przecież ta pluskwa nie ma za grosz honoru i charakteru. To nie Lewy, który idealnie potrafi się odciąć od szumu wokół swojej osoby i skupić się w pełni na zadaniach boiskowych. Naprawdę się nie zdziwię, jak ta kaukaska miernota zacznie wymyślać sposoby, aby nie grać w drużynie, albo co bardziej prawdopodobne, wróci do swojej żałosnej dyspozycji sprzed 2-3 lat.

Jedynym plusem jest to, że gnojek ma lipę i w te lato nie przejdzie do swojego wymarzonego męczysteru (Chryste, co za sportowy krok wstecz...). Może zarząd ma przygotowany wariant zastępczy i jest dogadany z judaszkiem, którego za rok też można wziąć za darmo.

arcio
Kontakt:

Post autor: arcio » 15 cze 2016, 12:13

Axel pisze:Naprawdę się nie zdziwię, jak ta kaukaska miernota zacznie wymyślać sposoby, aby nie grać w drużynie, albo co bardziej prawdopodobne, wróci do swojej żałosnej dyspozycji sprzed 2-3 lat.
albo bedzie zapierdalał albo trybuny - TT potrafił odsunąć Sokratisa, Kagawę czy Castro więc Heniek nie ma opcji :)
Axel pisze: Może zarząd ma przygotowany wariant zastępczy i jest dogadany z judaszkiem, którego za rok też można wziąć za darmo.
Kurde oby nie. Wolałbym jakieś ryzyko z inną osobą bo mnie powroty się źle kojarzą

Awatar użytkownika
mfish
Kontakt:

Post autor: mfish » 15 cze 2016, 12:41

Myślę, że trochę przesadzacie z tym jechaniem po zawodniku, bo nie pamiętam żeby nam cokolwiek obiecywał. Gorsze były noże w plecy od Gotze i Hummelsa i to o wiele bardziej. Oczywiście nie podoba mi się, że chce odejść, ale potrafię to zaakceptować.

Dla mnie ta sytuacja jest najbardziej podobna do tej z Lewandowskim. Choć oczywiście z poprawką na to, że Lewy kosztował nas grosze, ale to chyba zawodnik nie jest winny swojej wysokiej ceny? Zarząd i trener go chcieli to wyciągneli te ogromne pieniądze na transfer.

Wszyło średnio, zwłaszcza w kontekście transferów Gundo i Hummelsa, ale dobrze, że go zostawią do końca kontraktu, bo zrobiłoby się zbyt duże przemeblowanie w zespole. Teraz będzie można powoli wprowadzać nowych zawodników w miejsce Ormianina i za rok będzie gotowy następca albo będziemy wiedzieli, że musimy zrobić kolejny transfer.

A kto wie, może w trakcie sezonu zostanie podpisany nowy kontrakt? :mrgreen:

F1066
Kontakt:

Post autor: F1066 » 15 cze 2016, 13:12

:arrow:
Ostatnio zmieniony 27 sty 2019, 23:32 przez F1066, łącznie zmieniany 1 raz.
Borussia,Borussia,Borussia !!!

Borussia verbindet Generationen, Männer und Frauen, alle Nationen!

Awatar użytkownika
Kamyk.
Kontakt:

Post autor: Kamyk. » 15 cze 2016, 14:11

Trochę inna sytuacja tutaj. Małe znaczenie ma to czy coś nam obiecywał czy nie. Pierwsze dwa sezony nie spełniał kompletnie oczekiwań i już rok temu był do odstrzału, tym bardziej, że przychodził nowy trener i mieliśmy budować coś nowego. Tymczasem dostał ogromne zaufanie głównie od Tuchela i dzięki temu się odbudował. Gdyby Tuchel wiedział, że ten od razu gdy tylko zagra dobry sezon i będzie chciał uciekać to znalazłby sobie kogoś innego do jego roli. Po prostu się z nami zabawił. Nie wiem czy chcę teraz oglądać 'męczarnie' kinktarjana przez cały sezon.

Najwyraźniej z Dortmundu nie można odejść w normalnych warunkach.

Awatar użytkownika
DD10
Kontakt:

Post autor: DD10 » 15 cze 2016, 15:33

Ja bym go pozegnal juz teraz jak mu tak spieszno do ManU a nie znowu tracic grube miliony...

Awatar użytkownika
adiś30
Kontakt:

Post autor: adiś30 » 15 cze 2016, 16:25

DD10 tak mowisz jak nys z własnego portfela tracil te miliiny.Zaden argument,zarzad widocznie kalkuluje jak z Lewym ze bardziej sie oplaca go zostawic do konca kontraktu,bo wiecej zarobimy (LM)miz za niego dostaniemy, skoro chca go zatrzymac znaczy ze mas stac na to i po temacie,kase mamy i widocznie przekalkulowali to tak ze nam sie oplaca.A co mie.ktorzy daja argumenty, finansowe jak by z ich kieszeni, albo ich kieszen ucierpiala.
"TAK JESTEŚMY LUDZKIMI PANAMI,BO JESTEŚMY PANAMI W PRZECIWIEŃSTWIE DO NIE KTÓRYCH LUDZI" Jaroslaw Kaczyński 22-02-2017

Tooommeeek
Kontakt:

Post autor: Tooommeeek » 15 cze 2016, 17:09

mfish pisze:My¶lê, ¿e trochê przesadzacie z tym jechaniem po zawodniku, bo nie pamiêtam ¿eby nam cokolwiek obiecywa³. Gorsze by³y no¿e w plecy od Gotze i Hummelsa i to o wiele bardziej. Oczywi¶cie nie podoba mi siê, ¿e chce odej¶æ, ale potrafiê to zaakceptowaæ.

Dla mnie ta sytuacja jest najbardziej podobna do tej z Lewandowskim. Choæ oczywi¶cie z poprawk± na to, ¿e Lewy kosztowa³ nas grosze, ale to chyba zawodnik nie jest winny swojej wysokiej ceny? Zarz±d i trener go chcieli to wyci±gneli te ogromne pieni±dze na transfer.

Wszy³o ¶rednio, zw³aszcza w kontek¶cie transferów Gundo i Hummelsa, ale dobrze, ¿e go zostawi± do koñca kontraktu, bo zrobi³oby siê zbyt du¿e przemeblowanie w zespole. Teraz bêdzie mo¿na powoli wprowadzaæ nowych zawodników w miejsce Ormianina i za rok bêdzie gotowy nastêpca albo bêdziemy wiedzieli, ¿e musimy zrobiæ kolejny transfer.

A kto wie, mo¿e w trakcie sezonu zostanie podpisany nowy kontrakt? :mrgreen:
Stary, to nie o to chodzi. Kazdy by mu wybaczyl, gdyby wszyscy go gnoili, siedzialby na lawie, a teraz chcial odejsc po dobrym sezonie. Ale on od samego poczatku byl cieniem. Byl -1 zawodnikiem w naszym zespole. Borussia jako marka, Borussia jako zespol, Klopp jako trener, koledzy jako ci, ktorym bardzo zalezalo na dobrej postawie, kibice jako ci, ktorzy zyja tym klubem, wszyscy musieli przebolec jego fatalna gre. Kazdy z nich poswiecal sie co nie miara, bo Henryczek nie mogl przemoc swojej spapranej psychiki. Wszyscy sie przyzwyczaili do jego niemrawej gry. Dostal od wszystkich duzo zaufania i mimo wszystko cierpliwosci, a teraz odchodzi, kiedy tylko zaczelo mu isc. To taki syn marnotrawny. Od "artysty" z wielka empatia tego bym nie oczekiwal, od tego momentu dla mnie nie istnieje jako czlowiek. Nawet nie splacil tego zaufania, dostal dwa sezony, a pomogl nam w jednym, a juz gwiazdorzy.

artur_poznan
Kontakt:

Post autor: artur_poznan » 15 cze 2016, 19:50

W kwestii Mikiego z tytułowej strony. Nie wiem czy jest to FORUM KIBICÓW BVB czy moze jakieś inne? Jak czytam wpisy typu, "jak Miki odchodzi za rok za darmo to trzeba na rok odpuścić ogladanie Borussii" szlag mnie trafia. Co to ma do cholery jasnej być? Przez ponad 25 lat kibicowania BVB przezywalem piekne chwile i te smutne. Wkurza mnie to, ze moj kochany klub opuszczają jak szczury wartościowi pilkarze i krzyż im na drogę. Ale czy mialbym przez to odpuscic kibicowanie BVB? To śmierdzi typowo Buernowym mysleniem. Nie ma sukcesu, mam w d...e Bayern. To jakaś masakra.
Co do postawy Mikiego. Smutne ale trudno. Zobaczumy czy za rok będzie gwiazdą. Mam żal do tandemu Watzke-Zorc, że nie potrafią dotrzymać słowa. Mówili niedawno, że nie będzie kazusu Lewandowski nr 2. A tu co? Za rok ma Miki odejść za damke. Nawet jesli są po slowie z Judaszem, że za rok on wroci do nas. Oddać go nawet za 24 mln euro i wziąć za te pieniądze jednego zawodnika. Nie wiem czy go godnie zastąpi ale będzie czytelny sygnał, że Dortmund takich sytuacji nie toleruje. I niech jego następcę wybierze autor nowego projektu pod tytulem Borussia, czyli Thomas Tuchel.

Awatar użytkownika
Lexy
Kontakt:

Post autor: Lexy » 15 cze 2016, 21:41

Ten komentarz Warszawy to byka ironia.

artur_poznan
Kontakt:

Post autor: artur_poznan » 16 cze 2016, 06:34

Dałem to jako przykład. Chodzi o OGÓLNE podejście niektorych osob, czyli o to, że kibicem tego klubu jest się dla sukcesów. W wielu wypowiedziach daje się takie przekonanie zauważyć. Ja wolę, aby Borussia kolejny sezon pozostała bez jakiegokolwiek trofeum, byleby tylko wszelkiej maści gnidy co w myślach liczą już miliony, błyskawicznie puścić na zieloną trawke.
ECHTE LIEBE KANN MAN NICHT KAUFEN

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 16 cze 2016, 08:27

Po przemyśleniu sprawy niestety muszę stwierdzić, że zarząd podjął dobrą decyzję. Oczywiście, mi jako kibicowi będzie się cofało na jego widok w naszej koszulce w przyszłym sezonie, dlatego trzeba się modlić, żeby Mor i Dembele szybko odpalili i pozbawili go miejsca w składzie. Niemniej jednak, fakty są takie, że opuściło nas już dwóch kluczowych zawodników, a Mkhitaryan to jeden z 3 zawodników tworzących najlepszą ofensywą tego sezonu w Bundeslidze. Nie wierzę, żeby powtórzył aż tak dobry sezon, ale jeśli zagra chociaż na 50% tego, to i tak będzie można uznać, że było warto. Anglicy proponują nam za niego jakieś ochłapy - co to jest 25 milionów euro, kiedy w dodatku część musi pójść na opłacenie podatków? Powiedzmy sobie uczciwie, ten gość to i tak była totalna wtopa pod względem finansowym. Prawdopodobnie nasz krótki romansik z tym ohydnym człowiekiem będzie nas kosztował blisko 50 milionów euro. I tak całej tej kwoty już nigdy na oczy nie zobaczymy, przepadła jak kamień w wodę, a czy te 15-20 milionów odzyskamy w postaci czystej gotówki od Wyspiarzy, czy w postaci dobrych wyników i komfortu jaki Tuchel będzie miał przy budowaniu drużyny, nie ma większej różnicy. A na Gotzego sądzę, że i tak Watzke zapoluje. Bardziej mnie martwi, że TT dalej będzie go kreował na kluczową postać zespołu i wszystko się sypnie za rok.

Niestety, zarząd musi się kierować pragmatyzmem. My możemy... fanatyzmem. Zresztą ta decyzja ma też swoje plusy, bo utrzemy w ten sposób Ormianinowi nosa i pokażemy, że nie z nami takie gierki. Stać nas na dotrzymanie pajaca do końca kontraktu. Gość będzie miał wtedy 28 lat - jeden pierwszy nieudany sezon w BPL i IMO już będzie skończony, nikt się nie zainteresuje 29 letnim dziadkiem, który ostatni raz dobrze grał w piłkę przez dłuższy okres blisko 10 lat temu gdzieś za Bugiem.
mfish pisze: Dla mnie ta sytuacja jest najbardziej podobna do tej z Lewandowskim. Choć oczywiście z poprawką na to, że Lewy kosztował nas grosze, ale to chyba zawodnik nie jest winny swojej wysokiej ceny? Zarząd i trener go chcieli to wyciągneli te ogromne pieniądze na transfer.
Nie, różnica jest zasadnicza. Po pierwsze tej ceny wcale nie można ignorować, bo przez to, że Lewy był kupiony jako - fakt, drogi jak na tamte czasy - ale jednak, tylko talent, zaczynał od ławki rezerwowych z której musiał się wybijać. Mkhitaryan był kupiony za ogromną kasę co z miejsca dawało mu multum szans na pokazanie swoich umiejętności. Kolejna różnica jest taka, że te multum szans zaprzepaścił i przez dwa sezony grał jak gówno. Lewandowski właściwie przez te 4 lata w Dortmundzie nie miał chyba nawet pół rundy słabej. Fajnie, Ormianin zagrał teraz dobry sezon. Tylko co z tego? Czy coś wygraliśmy? Nie. Kiedy mieliśmy okazje ugrać cokolwiek pozytywnego w LM, to ten człowiek świetnie zadbał o to, żebyśmy tego nie zrobili. To są główne zarzuty i nie wiem jak można go porównywać z Hummelsem, Gotze czy Lewandowskim. Dawno mi nikt aż tak nie napsuł krwi, nigdy go nie lubiłem i jak widać nie pomyliłem się.

To co zrobiła ta podła gnida to jest przede wszystkim plucie w twarz Tuchelowi, Zorcowi, Watzke. I mam nadzieję, że mu tego nie puszczą płazem.

Awatar użytkownika
Maczuga
Kontakt:

Post autor: Maczuga » 16 cze 2016, 13:59

Ja uważam, że trzeba sprzedać, nawet z ujemnym bilansem. Nie wierze w to, że ten "ormianin" będzie przykładał się do gry. Będzie kombinował tak jak Gundogan. Oby tylko się prześlizgać do końca kontraktu bez kontuzji.

ayufan
Kontakt:

Post autor: ayufan » 16 cze 2016, 16:11

Szajbus pisze:Kiedy w końcu oddamy tego ormiańskiego kartofla ja sie pytam ??
za rok, i to zupełnie za darmo :mrgreen:

Awatar użytkownika
Gupi8
Kontakt:

Post autor: Gupi8 » 16 cze 2016, 23:22

Ja myślę, że Watzke jest trochę niewolnikiem swoich słów. Powiedział, że na pewno nie odejdą wszyscy z trójki Hummels, Gundogan i Mkhitaryan nie spodziewając się takiego obrotu spraw, a nie wiem czy nie byłoby korzystniej go teraz sprzedać chociaż za te +25 mln euro.

Awatar użytkownika
Mortis
Kontakt:

Post autor: Mortis » 17 cze 2016, 16:03

25 mln euro? I to jeszcze gdy płaci jeden z najbogatszych klubów na świecie?
LOL na co oni liczą? Tytuł najlepszego zawodnika Bundesligi, niech bulą, a nie składają śmieszną oferte. Dla nich 25 mln to jest jak dla nas 5.
Jeśli faktycznie chcą dac tylko 25 mln euro to niech Watzke mówi w każdym wywiadzie że Miki nie jest na sprzedaż i niech tak bedzie.

ODPOWIEDZ