Pierre-Emerick Aubameyang

Wszystko o każdym z piłkarzy obecnej kadry.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jasiu85
Redakcja
Redakcja

Post autor: Jasiu85 » 2017-02-28, 16:12

Artur
Chyba mnie źle zrozumiałeś. Zasugerowałem, że co niektórzy wytykają wersję light (Gabon), a nie zauważają wersji hard (Judasz). Nie wiem jak to jest na forum, ale w komentarzach pod newsami o Goetze to nagminność.
No i zawód piłkarza a kibicowanie danej drużynie przez nas to chyba dwie różne bajki. Wiadomo, że my nie opuścimy naszych czy to będą grali super, będą bronić się przed spadkiem i czy zawodnik X bądź Y odejdzie do śmiertelnego rywala. Czasy romantyzmu się skończyły (ze świecą szukać takiego Tottiego, Maldiniego, Lahma i im podobnych). Ktoś chłopakowi namieszał w główce, a że rozumek ma/miał Kubusia Puchatka to widzimy co się stało.
Nikt nie pisał, abyś miał zaprzestać kibicowania danej drużynie :mrgreen:

artur_poznan
Redakcja
Redakcja

Post autor: artur_poznan » 2017-02-28, 16:29

@Jasiu85
Wiele osób mogloby uczyć się od Ciebie jak w normalny nie-agreaywny sposób przekazywać swoje racje.
@ Liczi
Moje porównanie z nami kibicami może rzeczywiście nie było do końca trafne. Chodzilo mi o to, że Goetze zrobił w tym Wielkim Świecie mega świństwo i trudno sie dziwić, że wielu osobom ciezko było przełknąć takie upokorzenie. Mnie Goetze ani grzeje ani ziebi. A to ze moj synek chcial bardzo koszulkę Goetzego nie oznaczało, żebym mu wbijal do głowy ważne przesłania. No i koszulkę dumnie nosi jako następne pokolenie kibiców BVB w Polsce 😎

Awatar użytkownika
Jasiu85
Redakcja
Redakcja

Post autor: Jasiu85 » 2017-02-28, 19:32

Artur
Zdarza się, że normalnie odpisuję ;-)

ayufan
Redakcja
Redakcja

Post autor: ayufan » 2017-03-01, 01:33

@GotzePL ok gole golami, ale same gole to nie wszystko, Auba jest dobry jak mecz się układa i BVB bez problemu rozbija obronę przeciwnika.
Natomiast jak przeciwnik postawi w obronie autobus którego nie da się odholować, nie dając Aubie się rozpędzić, to wtedy Auba nic nie zrobi ponad stan. i bardziej o to mi chodzi, że jak mecz się układa to wtedy Auba do strzelania bramek jest dobry, natomiast jak się nie układa, to nie potrafi brać ciężaru gry na siebie. Co do Gabriela gość ma 19 lat posadził na ławce Sergio który w mojej opinii jest lepszy technicznie od Auby, i mimo tego że przez kontuzje zagrał tylko cztery mecze, to strzelił w nich trzy gole i zaliczył dwie asysty, a to dopiero jego początek w City, sam Sergio przed jego kontuzją mówił, że on dogra do końca sezonu, a właściciele klubu zdecydują co dalej z jego przyszłością w klubie, bo gość siedział na ławce co było widać, że boi się o swoje miejsce w City, i cała ta sytuacja jemu się nie podoba. Wiadomo teraz przy kontuzji Gabriela Sergio ma pewne miejsce w składzie, ale mimo wszystko, nie często się zdarza, aby tak młody zawodnik posadził na ławce napastnika tak wielkiego formatu jak Aguero będącego obecnie jakby nie patrzeć, w pierwszej piątce najlepszych napastników.
Bo to trochę tak, jakby Milik miał trafić do Napoli z zamiarem posadzenia na ławce Higuaína co wydaje się zupełną abstrakcją, no i sam Gabriel mimo że to dopiero jego początek w wielkim klubie, i gość ma teraz kontuzje, to już wyprzedził jeśli chodzi o wartość na tm o kilka/kilkanaście milionów euro chociażby takich zawodników jak Embolo, Mbappé, czy MILIKA, a to powinno już wiele mówić o potencjale tego zawodnika, i jeżeli nie będzie łapał seryjnie kontuzji w takich częstotliwościach jak np Gotze czy Reus to bez wątpienia w mojej opinii jest to zawodnik na jedną z najlepszych dziewiątek młodego pokolenia na świecie.

Awatar użytkownika
Liczi
Redakcja
Redakcja

Post autor: Liczi » 2017-03-10, 12:35

Jeśli Auba zostanie w Dortmundzie na dłużej (czego mu życzę, bo sympatyczny z niego koleś, a instynkt niesamowity) to niemal gwarantowane ma pierwsze miejsce w tabeli strzelców BVB, brakuje mu 52 goli. Jak dla niego to pewnie jakieś dwa dobre sezony, świetnie by było.

Oczywiście jak odejdę to się nie załamię, Obama mam wrażenie umiejętności za bardzo nie wnosi na boisko, ale jest szybki i zawsze tam, gdzie akurat powinien być.
Bo Warszawa...! pisze:Ale ja jestem debil. :mrgreen:

Awatar użytkownika
mfish
Redakcja
Redakcja

Post autor: mfish » 2017-03-10, 16:55

Biorąc pod uwagę jego kontrakt nie ma co go sprzedawać tego lata. Tylko jeśli zaproponują nam jakieś kosmiczne pieniądze i sam będzie naciskał na transfer, bo z niewolnika nie ma pracownika. Za rok kasa z transferu też powinna być bardzo dobra.

btw strasznie się cieszę, że po powrocie z PNA tak się odblokował i zamknął usta tutejszym krytykom, których serdecznie pozdrawiam. ;) Były już gadki, że bez Lewego damy radę, a niedawno, że bez Auby też. Otóż polecam sobie przypomnieć jak to może nie wypalić transfer z nowym napastnikiem jak to było z Immobile.

Awatar użytkownika
adiś30
Redakcja
Redakcja

Post autor: adiś30 » 2017-03-10, 17:52

Ja tez myślę że zostanie,jeszcze conajmniej rok,i też bym chciał bodwadziesciakilka bramek nam gwarantuje w sezonie, ipoza tym jest spoko gosc,chyba że faktycznie zacznie naciskać na.transfer i dostaniemy kosmiczna kase,w innym przypadku na miejscu zarządu robilbym wszystko by go zatrzymać jak najdłużej,rok przed końcem kontraktu będzie ostatnim dzwonkiem boostatnia szansa by jeszcze wojowac Europe, albo zostać z nami
"TAK JESTEŚMY LUDZKIMI PANAMI,BO JESTEŚMY PANAMI W PRZECIWIEŃSTWIE DO NIE KTÓRYCH LUDZI" Jaroslaw Kaczyński 22-02-2017

ayufan
Redakcja
Redakcja

Post autor: ayufan » 2017-03-10, 18:06

Ja myślę że on by bardzo chętnie tutaj został, jeżeliby BVB gwarantowało coś więcej w sensie trofeum, niż spn

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Redakcja
Redakcja

Post autor: Bo Warszawa...! » 2017-03-10, 19:01

Przecież mówił, że albo odejdzie tego lata albo zostaje do końca kariery.

Ja tam trzymam kciuki, może się ktoś skusi.

artur_poznan
Redakcja
Redakcja

Post autor: artur_poznan » 2017-03-10, 19:29

Jesli bysmy dostali za niego powiedzmy 80 mln euro, to jakiego grajka byś kupił na jego miejsce? Jak pokazala sytuacja z Immobilizerem latwo nie będzie znaleźć kogoś, kto bedzie gwarantowal choć 20 bramek na sezon

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Redakcja
Redakcja

Post autor: Bo Warszawa...! » 2017-03-10, 19:36

Lacazette, Mbappe, Icardi, jest mnóstwo ciekawych nazwisk na rynku. Jak pokazała sytuacja z... Ramosem (!) w taktyce Tuchela nawet średniej klasy napastnik, będąc na dodatek rezerwowym, jest w stanie strzelić 9 goli w 1 sezonie BL.

Nawet jakbyśmy zostali z Schurrle na 9 i dokupili takiego Schicka za 20 milionów, a pozostałe 60 władowali we wzmocnienie innych pozycji (koniecznie jakiś kozak na prawą obronę/wahadło, Dahoud, jakiś zmiennik dla Weigla, może jakiś ciekawy, uniwersalny zawodnik ofensywny, bo: Andre -> szpica, Mor -> wypożyczenie, a Reus co chwila jakieś urazy i wcale tak różowo nie jest) to wcale nie byłbym obrażony.

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Redakcja
Redakcja

Post autor: Bo Warszawa...! » 2017-04-04, 19:57

Macie swojego pana sto miljonuf alias obiecałem dziadku, że zagram w Madrycie. Jeśli jeszcze kiedyś ktoś będzie się dziwić, dlaczego nie cenię przesadnie wysoko umiejętności tego gościa, to niech sobie włączy pierwszą połowę dzisiejszego meczu. Który de facto nie jest niczym nowym i nadzwyczajnym.

Awatar użytkownika
mfish
Redakcja
Redakcja

Post autor: mfish » 2017-04-04, 21:00

No, a w końcówce jak na złość wypracował jedną bramkę, a w drugiej sytuacji na koniec spełnił swój obowiązek. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Volverin
Redakcja
Redakcja

Post autor: Volverin » 2017-04-04, 21:52

Cały Aubameyang. Najważniejsze, że dobrze się skończyło, a krzyżować go będziemy jeśli jego nieskuteczność pozbawi nas awansu do półfinału na przykład. :-P
Siwy zrezygnował!
data rezygnacji: 20.09.15 #yuhupark

Awatar użytkownika
mfish
Redakcja
Redakcja

Post autor: mfish » 2017-04-04, 22:01

No po pierwszej Benfice już szykowałem narzędzia, ale na szczęście zrehabilitował się w drugim meczu. ;-)

Awatar użytkownika
Roflmilion
Redakcja
Redakcja

Post autor: Roflmilion » 2017-04-04, 22:02

Gdyby ocenić ten mecz całościowo to można powiedz, że zagrał bardzo dobrze.
Tyle, że przez jego zmarnowane sytuacje byliśmy cały czas narażeni na grę na ostrzu noża, gdzie przeciwnik miał sporo sytuacji do wyrównania, a wtedy gra by się zmieniła.

Auba strzela setki tylko wtedy gdy ma dużo czasu i lobuje albo, jak dzisiaj, gdy ma sporo miejsca i może objechać bramkarza.
W reszcie sytuacji NAWET NIE PATRZY w stronę bramkarza tylko wali na ślepo byleby tylko kopnąć. I w 80% przypadków bramkarz broni.
Mogą przyjść mecze gdzie będzie miał 1-2 okazje i trzeba będzie je skończyć, a nie że 3 sobie nie strzeli bo wie że i tak Kagawa czy ktoś inny dogra mu jeszcze kolejne.

W większości sytuacji wystarczyłoby tylko popatrzeć na bramkarza i jego skuteczność rośnie o połowę. Strzelać strzela, ale nie zawsze będzie czas na rewanż jak z Benficą, czy będzie w nieskończoność obsługiwany przez kolegów.

Awatar użytkownika
mfish
Redakcja
Redakcja

Post autor: mfish » 2017-04-06, 10:38

Pisząc za informacją ze strony - niechże go zawieszą na kolejne spotkanie, nawet z Bayernem, bo te akcje z Nike to jest problem i przy pobłażaniu inni zawodnicy mogą się poczuć zbyt luźno. Swoją drogą coraz częstsze ostatnio takie akcje w futbolu. Neymar ostatnio przyjechał sobie swoim Ferrari na trening, a w kontrakttach mają zapisane, że mogą przyjeżdżać tylko samochodem od sponsora, czyli Audi jeśli dobrze pamiętam. :>

ayufan
Redakcja
Redakcja

Post autor: ayufan » 2017-04-09, 04:30

w meczu z Bayernem Auba nie pokazał totalnie nic, widać że jest to napastnik który żyje z podań na wolne pole / do pustej bramki oraz jest gościem, który najchętniej nie wychodziłby z własnego pola karnego, stąd po mimo jego pieprzenia o klubie z marketingu i tak zostanie w BVB. Bo jedyne kluby poza BVB w jakich mógłby grać to AFC / LFC ew Everton przy odejściu Lukaku do CFC Auba ma za mało atutów technicznych, aby przebić się w tych najbardziej topowych klubach z tej listy http://www.transfermarkt.pl/statistik/w ... ktwertetop to co najwyżej w klubach od szóstego miejsca i w dół mógłby się przebić, przy czym też nie we wszystkich, bo np takiego Higuaina z Juve czy Cavaniego z PSG by nie zluzował, chyba że wróciłby na pozycje skrzydłowego.

ODPOWIEDZ