Ilkay Gündogan

Byli zawodnicy i trenerzy

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Tooommeeek
Kontakt:

Ilkay Gündogan

Post autor: Tooommeeek » 05 maja 2011, 14:56

[center]Obrazek

Data urodzenia: 24.10.1990
Obywatelstwo: Niemcy
Wzrost: 180 cm
Pozycja: pomocnik
Poprzedni klub: FC Nurnberg
Nastêpny klub: Manchester City[/center]

Ilkay Gundogan od przysz³ego sezonu bêdzie broni³ barw Borussii - poinformowa³ Zorc.
Zapraszam wiêc do dyskusji :]
Dolaczylem dwutygodniowa ankietê, wyniki ukrywane ¿eby odpowiedz by³a niczym nie sugerowana. Jak siê skonczy, to dodam je do pierwszego postu ;)

A wiec podsumowujac uwazacie ze Gundogan jest dobrym wzmocnieniem Borussii przed nowym sezonem ;):
Czy Ilkay Gundogan to dobre posuniêcie zarz±du BVB?
Tak 65% [38 osób]
Nie 6% [4 osób]
Nie mam zdania 27% [16 osób]
Ostatnio zmieniony 19 sie 2016, 20:56 przez Tooommeeek, łącznie zmieniany 5 razy.

Awatar użytkownika
qbar85
Kontakt:

Post autor: qbar85 » 05 maja 2011, 15:12

Hmmmm... Ankieta trochę nietrafiona moim zdaniem, bo sprawa jest bardziej złożona... Jeśli Gundogan jest sprowadzony jako uzupełnienie składu, no to jestem jak najbardziej za. Jeśli natomiast jest to zawodnik, który przychodzi w miejsce Nuriego(dalej mam nadzieję, że jednak zostanie u nas) to niestety nie jest to dobre posunięcie. Dlatego nie mogę oddać głosu na żadną opcję.
Obrazek

Tooommeeek
Kontakt:

Post autor: Tooommeeek » 05 maja 2011, 15:22

Tak ale jakby tak z³o¿yæ to ile by opcji musia³o byæ, tak bez wzglêdu na wszystko, tak je¶li na ³awkê, nie je¶li do pierwszego, nie bez wzglêdu na to w jakiej roli, niektórzy by siê pogubili :p poza tym sprawa Sahina rozwi±¿e siê do koñca tygodnia wiêc za parê dni czê¶æ by³aby nieaktualna... a tak po prostu wstrzymaj siê a¿ Nuri oglosi decyzjê :)

radek906
Kontakt:

Post autor: radek906 » 05 maja 2011, 15:32

Tak jak qbar wyżej więc dałem na "nie mam zdania". Witamy Ikay w BVB pokaż, że wart byłeś tych pieniędzy ;-)

figovsky
Kontakt:

Post autor: figovsky » 05 maja 2011, 15:51

Ja tam uważam, że jest pożytecznym zawodnikiem. Nie będę poruszał kwestii jego przydatności w przypadku odejścia Sahina.

Ciekawe tylko , za jaką kasę przyszedł. Mam nadzieję, że niezbyt dużo.
BORUSSIA DORTMUND & LIVERPOOL FC

stopter
Kontakt:

Post autor: stopter » 05 maja 2011, 16:05

Wg.transfermarkt 4 mln,wiec niezle :-)
Mam nadzieje,ze dopiero za rok zastapi Sahina,ale jak bedzie to sie okaze.

Laurent
Redakcja
Kontakt:

Post autor: Laurent » 05 maja 2011, 16:07

Jeśli za 4 mln euro, to jest to świetna inwestycja.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kamil
Kontakt:

Post autor: Kamil » 05 maja 2011, 16:10

Jak za 4 bańki i do ogrywania to bardzo na tak a jako zmiennik Nuriego to na nie

Awatar użytkownika
Sermints
Kontakt:

Post autor: Sermints » 05 maja 2011, 16:12

nie tak dawno czytalem na jego temat na wp czy onecie i tam o ile dobrze pamietam byla podana cena 5mln euro . ktora rzekomo zaplacilo BVB za niego .
ale jak wiemy te portale lubia czasem dodac cos od siebie :D
Poruszyli wlasnie temat ze byl drozszy niz Lewandowski nawet .
Za niedlugo pewnie sie dowiemy . chyba podadza oficjalnie ile za niego zaplacili :).
O ile to ma byc wzmocnienie kadry (18 meczowej) na LM , czy w razie kontuzji , ktorych nie zycze nikomu . to jestem jak najbardziej za . Jesli to ma byc zastepca Nuriego , to chyba kazdy inny pilkarz niz Sahin by nam nie pasowal ... Nuri to jednak zawodnik ,ktorego ciezko bedzie zastapic :/. Ciezko bedzie sie pogodzic jesli odejdzie :/ , a chyba jest blizej poki co odejscia niz pozostania w klubie :(.

OBY NAS ZASKOCZYL POZYTYWNIE :)
Pozdrawiam
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana."

Awatar użytkownika
kuba96
Kontakt:

Post autor: kuba96 » 05 maja 2011, 16:21

Sermints pisze:a chyba jest blizej poki co odejscia niz pozostania w klubie :(.
Jeszcze nic nie wiadomo. Ja wierzę, że zostanie.

Tooommeeek
Kontakt:

Post autor: Tooommeeek » 05 maja 2011, 16:49

stopter pisze:Wg.transfermarkt 4 mln,wiec niezle :-)
Ta ale na pewno reszta na raty, nie wierze zeby wynegocjowali 4 mln, kiedy chcieli ponad 6. Bedzie pewnie jeszcze rozlozone na moze dwie raty jakies 2 mln. Ale jak na przyszlosc to jest dobra inwestycja.

Awatar użytkownika
Mbuti3
Kontakt:

Post autor: Mbuti3 » 05 maja 2011, 20:54

Gundogan myśle, że szybka aklimatyzacja w klubie, poza tym ograny jest w Bundeslidze, uważam, że to dobre wzmocnienie dla BVB na Ligę Mistrzów.
Co za imitacja klubu.
Madrisso o Realu 21 listopada roku pańskiego 2015.

Awatar użytkownika
weidenfeller1
Kontakt:

Post autor: weidenfeller1 » 05 maja 2011, 21:47

Kamil pisze:Jak za 4 bańki i do ogrywania to bardzo na tak a jako zmiennik Nuriego to na nie
dokładnie...ja wogóle tego gościa nie znam hehe;/ oglądam Bundeslige ale nie widziałem by się czymś szególnym wyróznial...za takie pieniądze jesli mowa o 4 mln mozna tez poszukac innych:P

Awatar użytkownika
mroz
Kontakt:

Post autor: mroz » 05 maja 2011, 23:47

Ja jestem zadowolony z tego wzmocnienia, bo właśnie w środku pomocy brakowało nam zawodników. O benderze nikt nie myślał, że będzie mógł wygryźć sebka, a co pokazał sven każdy wie;) O kagawie też mało kto mówił coś pochlebnego, bo mały i z japońskiej ligi. Przestrzegam więc przed za szybkim ocenianiem, bo może być tak i mam nadzieję, że tak będzie iż ilkay zamknie wszystkim malkontentom usta tak jak zrobił to ostatnio sven i kagawa.

Awatar użytkownika
Sermints
Kontakt:

Post autor: Sermints » 06 maja 2011, 19:19

tylko ze , Sven i Kagawy nikt wczesniej na boisku nie widzial , a Gundogana kilka razy widzialem i w sumie to przecietny :/.
Dlatego nie ocenialbym w ten sposob jak ty mroz, gdyz jak juz powiedzialem o grze Bendera i Kagawy raczej nie mielismy pojecia , kierowalismy sie tym ze japonczyk - maly , slaby :/ okazalo sie - maly , szybki , dobra technika i duuuzo wiecej :). Sven to nadal mlodziak , wiec chyba tez za bardzo go nie poogladalismy zanim trafil do Borussi.
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana."

Awatar użytkownika
mroz
Kontakt:

Post autor: mroz » 06 maja 2011, 22:05

Wydaje mi się, że prawie nikt nie miał okazji oglądać ilkaya, bo nikt nie patrzył na niego pod względem tego, że może trafić do BVB. Może tylko w ostatnim meczu była taka okazja;) Ja właśnie w ostatnim meczu zauważyłem, że chłopak przejmował inicjatywę i próbował coś grać. Inna sprawa, że nie miał z kim tego robić. Jest bardzo szybki i w tym aspekcie jest lepszy niż sahin. Posyła fajne prostopadłe piłki i chyba ma niezły przegląd pola. Myślę, że nie bez powodu interesowało się ni manu;) Ja mu daję limit zaufania i liczę, że go nie straci.

Tooommeeek
Kontakt:

Post autor: Tooommeeek » 06 maja 2011, 23:39

mroz pisze:nikt nie patrzy³ na niego pod wzglêdem tego, ¿e mo¿e trafiæ do BVB.
Spojrzcie na niego z innej strony. Z Sahinem nic nie mialo byc przesadzone, a zarzad juz go sciagnal i planowal ten transfer juz jakis czas, wiec Ilkay moze byc narazie przygotowywany (a nuz wypali od razu) do bycia naszym glownym ¦P. On chyba nie jest kupiony jako zastepstwo od razu, ale po prostu zarzad zdal sobie sprawe, ze z Nurim roznie moze byc, a da Silva nie daje pewnosci swietnej gry, wiec potrzebny jest nowy mlodzik.

Co do umiejetnosci Gundogana - ja patrzylem w tym meczu nie przez pryzmat umiejetnosci, ale zamyslow, prob. Jest mlody i ma prawo narazie do bledow, ale dopiero u nas ma je poprawic.
A wiec:
-co wiemy dawno jest bardzo szybki - duzy plus na jego korzysc
-ma bardzo dobre pilki prostopadle miedzy obroncami w srodku pola, co dawac nam bedzie bardzo duzo w czasie ostrego pressingu rywala, z ktorym w LM bedzie trzeba sie mierzyc bardzo czesto
-potrafi znajdowac wolne miejsce
-bez przerwy szuka gry i chce miec pilke
-jest dosc inteligentny w tym co robi
-ma bardzo dobry przeglad pola
Brakowalo mi za to dlugich prostopadlych pilek ala Nuri czy da Silva, ale mysle ze tego to juz sie nauczy od naszych. No i musi wyeliminowac niecelne podania i proste bledy :roll: Oceniam go na plus, jako wzmocnienie.

Awatar użytkownika
T-Mac
Kontakt:

Post autor: T-Mac » 06 maja 2011, 23:44

Czy Sahin od początku wymiatał ? NIE! :-) Mnie wiele razy mocno irytował i powątpiewałem już w jego umiejętności...

Ja z transferu Gundogana jestem zadowolony. Trzeba dać mu jednak trochę czasu, a powinien "zaskoczyć". Na pewno będzie lepszy na starcie od da Silvy...
ORLANDO MAGIC, BORUSSIA DORTMUND, MARIA SHARAPOVA & SCUDERIA FERRARI MARLBORO... 8-)

Awatar użytkownika
Zesik
Kontakt:

Post autor: Zesik » 06 maja 2011, 23:55

T-Mac pisze:Ja z transferu Gundogana jestem zadowolony. Trzeba dać mu jednak trochę czasu, a powinien "zaskoczyć".
Mam to samo zdanie :-)

Pazo
Kontakt:

Post autor: Pazo » 06 maja 2011, 23:55

Tooommeeek pisze:-ma bardzo dobre pilki prostopadle miedzy obroncami
Tooommeeek pisze:Brakowalo mi za to dlugich prostopadlych pilek
To ma te piłki czy nie ? :D

ODPOWIEDZ