Ubrania

Dyskusje o wszystkim i o niczym, gry, zabawy itp.

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lexy
Kontakt:

Post autor: Lexy » 06 kwie 2014, 18:48

zizu pisze:jaka kur*a znowu stylówa?
To chyba coś po hipsterskiemu. Za starzy na to jesteśmy.

Tooommeeek
Kontakt:

Post autor: Tooommeeek » 06 kwie 2014, 18:52

Cos bardziej klasycznego, bardziej styl miejski jak dla mnie, niz takie adidasy jak na wf.

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 06 kwie 2014, 19:22

Rzeczywiście, na wf jak znalazł.
Obrazek

To mają być buty do chodzenia na CO DZIEŃ (czyt. do pracy, sklepu, wyjścia na dwór itd.)! Rozumiem że ty zasuwasz w lakierkach czy lato czy zima, w końcu taki dorosły jesteś. Jeśli te adasie są gimbusiarskie to 90% butów z nike, adidasa czy reeboka są gimbusiarskie.
Tooommeeek pisze:chyba przez ta podeszwe
Dzięki której te buty są cholernie wygodne. Niebieski babskim kolorem? :lol:

Skoro taki mądry w tej kwestii jesteś to może zarzuciłbyś jakąś propozycją a nie starał się wbić we mnie szpilkę?

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Post autor: Volverin » 06 kwie 2014, 19:31

Przecież to zwykłe, fajne buty... Tomek mistrz mody. :lol:

Który użytkownik kilka miesięcy czy może już nawet z rok temu wrzucił tu zdjęcie jakiejś wieśniackiej kurtki i chciał nam wmówić, że jest stylowa? Czy to nie był przypadkiem właśnie Tomek? :mrgreen:

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 06 kwie 2014, 19:35

Kwestia tylko tego czy warto w takie buty inwestowac ponad 200zl bo z Adidasaa :P Ale kto bogatemu zabroni :-D

Awatar użytkownika
Mortis
Kontakt:

Post autor: Mortis » 06 kwie 2014, 19:53

Volverin pisze:Przecież to zwykłe, fajne buty... Tomek mistrz mody. :lol:

Który użytkownik kilka miesięcy czy może już nawet z rok temu wrzucił tu zdjęcie jakiejś wieśniackiej kurtki i chciał nam wmówić, że jest stylowa? Czy to nie był przypadkiem właśnie Tomek? :mrgreen:
Wtedy co ktoś mu powiedział, że do przerzucania gnoju by nie założył tej kurtki? :mrgreen:

Te drugie niebieskie wyglądają na damskie.

Ja mam takie i mi sie podobają(w sumie to moje ulubione te z ktorych mam), ale nie wiem czy twoj styl Siwy xd (cena taka jaką podałeś).
https://www.google.pl/search?q=nike+suk ... 66&bih=652

Awatar użytkownika
divide
Kontakt:

Post autor: divide » 06 kwie 2014, 19:57

zizu pisze:Kwestia tylko tego czy warto w takie buty inwestowac ponad 200zl bo z Adidasaa :P Ale kto bogatemu zabroni :-D
Akurat na buty adidasa myślę, że warto. Skubańce trzymają się jak żadne inne i spokojnie 3 wiosenki idzie przechodzić. Buty każdej innej wielkiej firmy rozwalają się już po 1 sezonie...

Awatar użytkownika
Mortis
Kontakt:

Post autor: Mortis » 06 kwie 2014, 20:00

Z butami to różnie bywa, ale jak kupiłem plecak Nike to dopiero w piątym roku codziennego użytkowania się rozwalił :mrgreen: I to w sumie tylko suwak.

Awatar użytkownika
divide
Kontakt:

Post autor: divide » 06 kwie 2014, 20:02

Bardzo ciekawe, prosty, ładny projekt - to co lubię. Muszę takich poszukać :)

Awatar użytkownika
Volt
Kontakt:

Post autor: Volt » 06 kwie 2014, 22:28

Tooommeeek pisze: a) moze w gimnazjum/liceum bylyby ok a z tego co wiem masz 20+
b) strasznie gejowsko wygladaja te ostatnie, chyba przez ta podeszwe :mrgreen: i kolor taki babski :-)
c) w tym wieku to stylówa bardziej :-)
Ale to tylko moje zdanie ;-)
Też tak uważam :D Ostatnio widziałem gdzieś fajną kolekcję nowych butów Reeboka, ale niestety dla niektórych osób (w tym mnie) odpadają, bo rozmiary mniejsze niż 46.

Awatar użytkownika
poldinhio
Kontakt:

Post autor: poldinhio » 06 kwie 2014, 23:05

Ja czekam aż nowe lebrony stanieja trochę. Są po prostu świetne!
Załączniki
nike-lebron-11-black-white-red-1.jpg
:O

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 06 kwie 2014, 23:34

Mortis pisze:Wtedy co ktoś mu powiedział, że do przerzucania gnoju by nie założył tej kurtki? :mrgreen:
Muszę koniecznie przekopać ten temat :lol: :lol: :lol:
Mortis pisze: Ja mam takie i mi sie podobają(w sumie to moje ulubione te z ktorych mam), ale nie wiem czy twoj styl Siwy xd (cena taka jaką podałeś).
https://www.google.pl/search?q=nike+suk ... 66&bih=652
Fajnie się prezentują ale miałem już za dużo butów z Nike i niestety nie mogę powiedzieć że są wytrzymałe, poza tym od groma tego na mieście, masa osób chodzi w Najkach. A Adidas to klasa sama w sobie, w internecie widzę same super opinie na temat tego modelu który wstawiłem, no i jeszcze nigdy nie miałem butów z tej firmy więc chcę wypróbować ;-)

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 07 kwie 2014, 20:15

Ja adidasy bardzo lubię i z całego serca polecam, ale halówki. Takie zwykłe do chodzenia Adidas Neo zaczęły mi się rozklejać po ok roku. Ale dość wygodne.

Awatar użytkownika
DjMasterBVB
Kontakt:

Post autor: DjMasterBVB » 10 kwie 2014, 11:45

Ja polecam też markę Adidas ale głównie Originals.
A co do dobrych butów na lato jak i na każdą inna porę roku to motel PHANTOM. Bardzo duży wybor kolorystyki. I lekkie i elegancko leżą na stopie

I jakbys chciał dokonać zakupu to szukaj na stronie adidas.pl ( często są dobre promocje bo nie ma sensu przepłacać - teraz nawet są rabaty do 30 % nawet czasami 70% ). Ja swoje Phantomy z 399zl na 199zł kupilem. :mrgreen:

Ja już z 5 zakupów tam dokonałem, Kurier z magazynu z okolic Dortmundu do Polski UPS w 2-3 dni Ci towar na chate dostarczy. I jak jednak coś Ci się nie spodoba to masz w paczce wszystko przygotowane do zwrotu towaru.

Tooommeeek
Kontakt:

Post autor: Tooommeeek » 13 maja 2014, 22:53

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 22 maja 2014, 23:53

Dzisiaj w sklepie oglądałem wcześniej wspomniane tutaj buty i cena wynosiła 285 zł, wchodzę na allegro a tutaj za niecałe 200 już mogę kupić, skąd taka przebitka w cenie? na allegro będzie jakaś chińszczyzna czy jak?
http://allegro.pl/buty-adidas-dragon-g5 ... 40342.html

Awatar użytkownika
scantis
Kontakt:

Post autor: scantis » 23 maja 2014, 00:17

Nie masz się czego obawiać, tak po prostu jest na allegro. Mój kolega ostatnio kupił klucz do jakieś gry na allegro za 39 zł, a przez steama kosztuje ona normalnie ok. 90. Nie wytłumaczę Ci dlaczego tak jest, jestem zielony w tych sprawach

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 23 maja 2014, 07:10

Tylko klucz do steama to nie to samo co odziez/obuwie. Najprosciej chyba przejrzec opinie o sprzedawcy. Jesli ma od kupujacych same pozytywy to w ogole sie nie zastanawiaj i kupuj. Ale w przypadku negatywow i oskarzen o sprzedawanie podrabianych butow ja bym nie ryzykowal. Generalnie scantis ma racje, ze na allegro sporo rzeczy mozna dorwac taniej, ale juz na buty to bym uwazal, bo sporo podrobek moze latac.

Ja mam pierwsze pytanie, czy korzystal ktos ze sklepu trade-sport?

I drugie, czy jest jakas szansa na dopranie/doczyszczenie bluzy pobrudzonej zelazkiem? Prasowalem i przypadkiem zahaczylem o nadruk na srodku (delikatnie i na samym brzegu, wiec samemu nadrukowi wiele sie nie stalo), natomiast pobrudzilo sie zelazko i na domiar zlego postawilem je na bluzie, wiec te resztki nadruku jakby sie wprasowaly w innym miejescu. Ma ktos jakis pomysl?

Tooommeeek
Kontakt:

Post autor: Tooommeeek » 23 maja 2014, 07:55

A ja kupowalem zawsze przez allegro i zawsze jakies 60-100 zl taniej niz w sklepach.
Jedyne co, to ze nie masz gwarancji, bo slyszalem od kumpli ze kupuja w sklepach, a potem chodza i zydza o wymiane, i o dziwo dostaja.

Awatar użytkownika
adi290794
Kontakt:

Post autor: adi290794 » 23 maja 2014, 10:31

Nie zgodzę się, że kupowanie butów na allegro jest dobrą opcją.. Przede wszystkim brak pewności, że kupione buty są oryginalne, a po drugie ( o dziwo!) jest zdecydowanie za mały wybór.
Jako, że uwielbiam kupować buty, i mam ich duuuzo ( :-P ), to polecam sklepy internetowe :
skate-europe.com , kickflip.pl , worldbox.pl, ataf.pl .

Siwy, te buty co chcesz zamówić na allegro, są właśnie w jednym z wymienionych wyżej sklepów, w cenie 199 zł. Polecam, nie masz się co martwić, że buty przyjdą nieoryginalne, bądź w ogóle nie przyjdą :-)

http://worldbox.pl/?md=products&id_p=26 ... gon-g50922&

ODPOWIEDZ