Ekstraklasa

Moderator: Mods

Awatar użytkownika
DD10
Kontakt:

Post autor: DD10 » 05 maja 2015, 15:36

Troche mnie smiesza ci ludzie ktorzy tak biadola nad losem tego kibola, oj jaki to byl sympatyczny i doroduszny sasiad, heh. Ciekawe co by powiedzieli jak by ten sam gosciu zmasakrowal jakiegos innego kibola podczas takich stadionowych burd. Wtedy wszyscy by go rugali a znowu tego drugiego żałowali.
Tak to juz jest. Ja jestem za tym zeby jeszcze kilku takich odstrzelic to moze sie uspokoi hołota.

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 05 maja 2015, 16:30

Gupi8 - w skrócie: wypowiedzi Dziewulskiego nie będę przytaczać, bo cały czas się na nią powoływałem; wystarczy więc, że przejrzysz moje posty np. o tym, że wg niego policja zachowała się prawidłowo nie łamiąc szyku. Co do broni gładkolufowej - nikt nie może być pewny trafienia, bo to bardzo nieprecyzyjna broń. Jeśli chodzi o rzucanie kamieniami, to dziś gdzieś usłyszałem wypowiedź, że stadion był bardzo źle przygotowany i ogólnie w złym stanie, a kibole łapali kawałki odłamującego się betonu do rzucania w policję - to by potwierdzało te białe przedmioty leżące na murawie i fruwające nad głowami mundurowych. Jeśli chodzi o pomaganie, wzywanie karetki, itd. - nie pisałem tego do Ciebie, ale dużo się pojawiało takich opinii choćby w komentarzach na najróżniejszych portalach, czy fb i takie osoby miałem na myśli. :-)
Emrod pisze:Tak na marginesie to Dziewulski jak i inni eksperci "na gorąco" bazują na tych samych filmikach, które i my możemy sobie obejrzeć w internecie.
To trochę tak jakby obejrzeć z meczu tylko skrót z bramkami i dyskutować o niuansach całego spotkania...
To przecież oczywiste, ale chyba też dość oczywistym jest, że z parominutowego materiału (który notabene obejmuje prawie wszystko co najważniejsze) ekspert wyciągnie więcej, niż zwykły śmiertelnik.

Najgorsze jest to, że nagle to ten incydent - tak, incydent, bo śmiertelne postrzelenie kibola gumową kulą to nic innego jak nieszczęśliwy wypadek, który zdarzył się raz i być może przez najbliższych 100 lat się nie powtórzy - przedstawia się, wyolbrzymiając i zwyczajnie kłamiąc jako jakiś akt prześladowania kibiców ze strony policji. Fakt jest taki, że problemem z którym stykamy się praktycznie notorycznie, na co dzień, są burdy i rozróby wywoływane przez kiboli, czy to w najniższych ligach, czy to w wyższych, czy nawet - jak ostatnio - na dziecięcych turniejach w Trójmieście, w których cierpią zwykli obywatele, w tym najmłodsi i niszczone jest mienie publiczne, a nie strzelanie przez policjantów do kibiców z broni gładkolufowej. Nieszczęśliwy wypadek zdarzył się raz, a bandyci szaleć będą dalej, przy okazji krzycząc, że to oni są poszkodowani i prześladowani przez "system", policję, etc - to mnie w tym wszystkim najbardziej - po prostu - wkurwia.

Awatar użytkownika
Xercon
Kontakt:

Post autor: Xercon » 05 maja 2015, 20:21

Bo na Prezydenta!
(Jebnę kratkę pod Komorowskim z X na Bo warszawa xD)
Gram dla pieniędzy,bo będę zarabiał tylko przez 10 lat.Futbol to biznes. Nie ma co trzymać się jednego klubu, bo się go lubi.W piłce nie ma prawdziwego przywiązania,nie ma mowy o poczuciu wspólnoty.Każdy zawodnik to rozumie i musi dbać sam o siebie - BAE

Awatar użytkownika
Gupi8
Kontakt:

Post autor: Gupi8 » 05 maja 2015, 20:45

Bo Warszawa pisze:bo śmiertelne postrzelenie kibola gumową kulą to nic innego jak nieszczęśliwy wypadek,
Nie wiem po co ciągle to piszesz skoro każdy wie, że policjant prawdopodobnie nie zrobił tego specjalnie i nikt się z tym nie kłóci. Problem w tym, że ludzie codziennie nieumyślnie powodują śmierć drugiej osoby i są sądzeni, tak samo powinien być sądzony ten funkcjonariusz i mi tylko o to chodzi.

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 05 maja 2015, 20:52

Toż przeciez prokuratura juz wszczela sledztwo w tej sprawie.

Awatar użytkownika
Gupi8
Kontakt:

Post autor: Gupi8 » 05 maja 2015, 21:15

No i bardzo dobrze.

Awatar użytkownika
Murzyn
Moderator
Kontakt:

Post autor: Murzyn » 06 maja 2015, 17:48

Gupi8 pisze:ludzie codziennie nieumyślnie powodują śmierć drugiej osoby i są sądzeni, tak samo powinien być sądzony ten funkcjonariusz i mi tylko o to chodzi.
Za co? Za obronę? Stroną atakującą był ten typ, dostał za swoje, po co drążyć temat?

Awatar użytkownika
Gupi8
Kontakt:

Post autor: Gupi8 » 06 maja 2015, 18:05

Faktycznie, on przecież tam mógł zabić tych ludzi, a policjanci bronili się przed krwiożerczym bandytą, który biegał 15 metrów obok nich i być może w ręce trzymał kawałek plastiku (!!!).

(zwróćcie uwagę jak trzymają strzelby, nie oceniam bo to tylko zdjęcie ale szkoda, że nie ma materiału video z takiego ujęcia)
Obrazek

Jeśli prowo to nawet niezłe, ale dałem się nabrać jak dziecko. Swoją drogą gdybyś ty zastosował taką linię obrony to już byś tutaj postów raczej nie pisał. :)

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 06 maja 2015, 18:20

Pomijając debilizm kibola to policja też zawiniła i nie ma tutaj mowy o tym, że było inaczej. Jakby strzelili gdzieś w ziemię albo celowali perfidnie w nogę na pewno szybko by stamtąd uciekł. Prawdopodobnie trzymali to wysoko, możliwe żeby odstrzaszyć a jeden przypadkowo wystrzelił. Wątpię, że jego intencją było go zastrzelić, bo nie o to w tym chodzi. A na imprezach masowych dużo kamer itp. więc mógłby zostać zwolniony, osadzony itp. więc pisanie tu o celowości jest co najmniej śmieszne.

Awatar użytkownika
Gupi8
Kontakt:

Post autor: Gupi8 » 07 maja 2015, 16:00

Może i jest chore, ale ma dotyczyć wszystkich. Dlatego policjant musi być sądzony i tyle, nie widzę dlaczego miałby mieć jakiekolwiek ulgi.

Awatar użytkownika
hesus
Kontakt:

Post autor: hesus » 21 maja 2015, 09:20

Po wydrukowaniu karnego przez Gila dla Legii

Madera live https://www.youtube.com/watch?v=1rvS_zBN2DY

Probierz https://www.youtube.com/watch?v=fmCD8oMpw4U

A po meczu Pani Kosecka sie rzuca :)

http://wideo.przegladsportowy.pl/wideo, ... ,1060.html

Szczerze to szkoda mi Jagi, bo tak wydrukowanego meczu to dawno nie widziałem.

Awatar użytkownika
KOazker
Kontakt:

Post autor: KOazker » 21 maja 2015, 13:38

https://www.youtube.com/watch?v=5UpY5aONdRk
Z tej perspektywy wygląda na to, że była ręka.
Obrazek

Awatar użytkownika
kowdi
Kontakt:

Post autor: kowdi » 21 maja 2015, 13:57

Jeżeli piłka nawet trafiła w rękę a nie w bok piłkarza to jeszcze trzeba znaleźć tam umyślność takiego zagrania albo rękę wyraźnie zwiększającą powierzchnię ciała, a z tej jednej kamery ciężko to stwierdzić. Jednak ponoć najpierw powinien być karny dla Jagi, ale nie chce mi się szukać powtórek.
#forumumarło

Awatar użytkownika
hesus
Kontakt:

Post autor: hesus » 21 maja 2015, 14:22

http://ekstraklasa.tv/skroty/legia-jagi ... czu/9k1mth

Obydwu karnych nie powinno być, ale Gil już kiedys takiego karnego gwizdnął przeciwko Legii, wiec pewnie teraz chcial byc konsekwentny.

Awatar użytkownika
Mbuti3
Kontakt:

Post autor: Mbuti3 » 21 maja 2015, 17:44

Nieobiektywnie z zrozumiałych powodów: Zacznijmy od tego, że mecz trwał o prawie 10 minut dłużej przez to, że kibice Legii odpalili racę których dym przysłonił całą płytę. Teraz mam pytanie jakie będą kary? Dwa karny na Frankowskim wg mnie bardzo wątpliwy, Probierz mówi, że kontakt był to co ma się jeszcze wydarzyć żeby sędzia podyktował rzut karny nogi połamać? Sprawa z ręką. Jedno z ujęć kamery pokazuje, że istnieje taka możliwość, że piłka nie trafiła Pophadze w rękę tylko w pierś, bok czy cokolwiek innego. Dwa Piłkarz uciekał z ręką i przy wyskoku czy podniesieniu nogi ciężko jest mieć rękę przy sobie. Trzy była mała odległość, aby potraktować zagranie Gruzina jako celowe. Cztery, Po tej piłkce Orlando Sa miał dogodną akcję na strzelenie bramki. Rozumiem, że jakby strzelił gola to sędzia cofnąłby akcję? :D (teraz żartuje) Także reasumując dwa karne być nie powinny. Sprokurował całą sytuację sędzia liniowy, który jak się okazało nie zdał testów wydolnościowych.

Sytuacja po meczu. Tarasovs kopnął ze złości mikrofon, który przypadkiem trafił w rzeczniczkę Legii, PS i inne media namaściły go damskim bokserem. Tarasovs na stronie dzisiaj jeszcze raz przeprosił i podkreślił, że to był niefortunny przypadek. Przez to Kosecki bug i krul Warszawy chciał się bić z "Tym typem z długimi włosami". Wyzywając przy tym piłkarzy Jagiellonii od bydła ze wschodu i gówniarzy.

Klub z Białegostoku miał dość małe szanse i tak na zdobycie mistrzostwa czy cokolwiek, ale w taki sposób przegrać mecz to tragedia. Legia to śmiech na sali dziwię się, że zaszli tak daleko w EP.
Dla mnie zresztą największym skandalem to jest pan Berg i jego wypowiedź po meczu - stwierdza Michał Probierz i dodaje: - To jest trener, który nie ma w ogóle etyki. Kilka dni temu atakował pana Pawłowskiego [szkoleniowca Śląska Wrocław - red.]. To jest gość, który nie ma obiektywnego spojrzenia na piłkę. Jeżeli on mówi, że oni w meczu z nami byli lepsi i powinni wygrać 4:0, to zapomniał chyba, że u nas był jeszcze bramkarz, który też jest częścią zespołu. Trochę mu się pomyliły role, bo to, że przyjechał do Polski to nie znaczy, że jesteśmy jakimiś baranami dla niego, żeby on coś ustalał i opowiadał niestworzone historie. Ja szanuję każdego, po meczu mu podziękowałem, ale wypowiedzi jeszcze wtedy jego nie słyszałem. Po tej wypowiedzi to mogę mu powiedzieć, że z budżetem, który ma ponad 100 milionów złotych, to powinien się wstydzić, że wygrywa w taki sposób z takim zespołem jak Jagiellonia. Powinien przynajmniej mieć trochę honoru.
Co za imitacja klubu.
Madrisso o Realu 21 listopada roku pańskiego 2015.

Awatar użytkownika
Emrod
Kontakt:

Post autor: Emrod » 21 maja 2015, 20:16

Takich karnych nie powinno się dawać! Mówię zarówno o tym faulu na zawodniku Jagi jak i o ręce. Tutaj jakieś dziubnięcie, tutaj jakiś minimalne zagranie łapą.

W takim momencie gry karny za taką pierdołę to jest skandal...

Prędzej bym dał czerwoną kartkę Dudzie za wejście w Drągowskiego, bo to był chamski atak na bramkarza.

Fajnie było nawoływać Celtic do postawy fair-play i zrzeczenia się awansu. Ale jak tym razem skrzywdzono rywala to włodarze Legii jakoś cisi się zrobili...

PS Przede wszystkim to argument nr 1354789 za wprowadzeniem powtórek video :-D

Awatar użytkownika
hesus
Kontakt:

Post autor: hesus » 02 cze 2015, 22:35

No i Bełchatów leci. Tam, gdzie ich miejsce.

Awatar użytkownika
Mortis
Kontakt:

Post autor: Mortis » 08 cze 2015, 19:53

https://www.youtube.com/watch?v=QtpmTavuD9M

Spiker Legii: kibiców z Zabrza informuje, kibiców z Zabrza informuje, że ten Wasz klub nigdy nie będzie mistrzem... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
meksyk106
Kontakt:

Post autor: meksyk106 » 08 cze 2015, 22:37

Ten klub jest chory...
Wszyscy odlecieli na czele z Bergiem kończac na piłkarzach (kuchy, kuba rzezniczak) i Hadaju...
Borussia, Dortmund ist dein Zuhaus,
Borussia, trickst jeden Gegner aus,
Borussia, hier kommt der BVB,
Borussia, der kämpft und singt, olé.

Awatar użytkownika
Mbuti3
Kontakt:

Post autor: Mbuti3 » 09 cze 2015, 10:18

Śmiech byłby jakby w 2 rundzie odpadli :) Gdzieś na fb widziałem jak fanatycy pisali, że żal, że Poznań gra w LM bo oni nawet pierwszej rundy nie przejdą i jedyną słuszną drużyną, która powinna grać w LM to Legia i tylko Legia.
Co za imitacja klubu.
Madrisso o Realu 21 listopada roku pańskiego 2015.

ODPOWIEDZ