Eredivisie

Moderator: Mods

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 21 kwie 2014, 12:30

No nieźle przyfandzolił ten z Ajaxu :->
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 21 kwie 2014, 12:54

nieźle huknął :D a kibice ajaxu zwykli idioci i dlatego cieszę się ze dostali w dupe :D

Awatar użytkownika
meksyk106
Kontakt:

Post autor: meksyk106 » 21 kwie 2014, 14:15

Oglądałem ten mecz.
Mecz pierwsza klasa, ładne bramki i ilość ich już sama mówi że to był dobry finał, szkoda tylko że kibice nie pomogli na początku :-)
Borussia, Dortmund ist dein Zuhaus,
Borussia, trickst jeden Gegner aus,
Borussia, hier kommt der BVB,
Borussia, der kämpft und singt, olé.

Awatar użytkownika
bvb_fan
Kontakt:

Post autor: bvb_fan » 15 maja 2014, 18:10

Od kilku tygodni pytacie mnie o przyszłość. Dzisiaj mogę już potwierdzić. Najbliższy sezon spędzę na wypożyczeniu Ajaxie Amsterdam. Jeżeli spełnię oczekiwania, być może zostanę na dłużej, gdyż Ajax zagwarantował sobie możliwość wykupienia mnie z Leverkusen.Gra w klubie, który walczy o najwyższe cele w Holandii i gra w Lidze Mistrzów to super sprawa, ale dla mnie tak naprawdę liczy się regularna gra i rozwój. Ajax stawia na grę ofensywną, nie boi stawiać się na młodych zawodników, tak więc na pewno dostanę swoją szansę. W walce o miejsce w składzie, na pewno nie będę stał na straconej pozycji.
Obrazek

Awatar użytkownika
JackDanielsBoy
Kontakt:

Post autor: JackDanielsBoy » 15 maja 2014, 18:20

Może tam wystrzelić. Oni nie boją się stawiać na młodszych. A z Amsterdamu do najlepszych klubów świata nie taka długa droga. Kto wie. Przyda nam się drugi napastnik który będzie prezentował poziom międzynarodowy.
Obrazek

saber
Kontakt:

Post autor: saber » 15 maja 2014, 19:06

Kierunek bardzo dobry, na pewno nie bez przyczyny został wybrany holenderski styl wymusi na Miliku pokazaniu swoich słabych stron, czyli techniki przyjęcia piłki i poruszanie się po boisku i granie piłką, a to będzie na nim wymuszone . Milik tak naprawdę jako 9, z mocnym strzałem ma bardzo duży potencjał moim zdaniem, większy niż Lewy tylko głowa musi wytrzyma bo to 75 % sukcesu. Arek musi się zwrócić Leverkusen, którzy muszą liczyć pieniądze .

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 15 maja 2014, 20:31

Szkoda, że chłopak niewiele sobie pograł przez te 1,5 roku w Bundeslidze. Ajax to wielka marka i świetny obecnie kierunek dla młodych. Mam nadzieję, że będzie dostawał jak najwięcej szans, w momencie wyjazdu z Polski mówiło się, że jest bardziej utalentowany niż Lewandowski. Warto dodać, że dopiero co skończył 20 lat, co mnie nieco zaskoczyło, wydawało mi się, że ze 22 już ma - ale to dobrze, jak widać czas wcale nie leci tak szybko jak się wydaje. :-)

Awatar użytkownika
meksyk106
Kontakt:

Post autor: meksyk106 » 15 maja 2014, 21:04

To jest dziwne, z napastników w Augsburgu grał najlepiej, świetnie rozprowadzał akcje itd. Nie wiem w czym był lepszy Bobadila czy Ji

Awatar użytkownika
Gupi8
Kontakt:

Post autor: Gupi8 » 16 maja 2014, 20:47

Bobadilla czy Molders mają wiele większe doświadczenie w BL i pewnie to zadecydowało o tym, że Arek tak mało szans otrzymywał.

Też sądzę, że dla niego to dobry kierunek i powinien sobie tam sporo pograć.

mirekk
Kontakt:

Post autor: mirekk » 17 maja 2014, 16:46

Co nie zmienia faktu, ze obaj byli w tym sezonie beznadziejni. Skoro Milik nie grał przy tak marnej konkurencji na prawdę nie mam pojęcia jak on sobie poradzi w Ajaxie. No i w ogole kto tam wpadl na pomysl zatrudniena go :mrgreen: Musieli byc na prawde zdesperowani bo Milik przez ostatnie 2 sezony nie pokzal kompletnie nic ciekawego. Jak dla mnie kolejny bardzo przereklamowany polski "talent".

Awatar użytkownika
JackDanielsBoy
Kontakt:

Post autor: JackDanielsBoy » 17 maja 2014, 16:54

mirekk pisze:Musieli byc na prawde zdesperowani bo Milik przez ostatnie 2 sezony nie pokzal kompletnie nic ciekawego. Jak dla mnie kolejny bardzo przereklamowany polski "talent".
Regularnie pokazywał i dawał z siebie wszystko w reprezentacji U-21. Pewnie stąd ten wybór.
Obrazek

Awatar użytkownika
meksyk106
Kontakt:

Post autor: meksyk106 » 20 maja 2014, 15:13

Mamy już odpowiedź czemu Milik nie poradził sobie w Augsburgu:

Z premedytacją zostałem odsunięty od gry tylko przez to, że nie byłem zawodnikiem FC Augsburg, a przebywałem w zespole tylko na wypożyczeniu. Uważam, że nie było to fair wobec mnie - mówi Milik, który w sezonie 2013/2014 zagrał w barwach ekipy z Bawarii w osiemnastu spotkaniach i zdobył dwa gole.

Fragment wywiadu z Arkiem

Awatar użytkownika
wojnest
Kontakt:

Post autor: wojnest » 20 maja 2014, 15:28

Milik uważa się za wielką gwiazdę i Ajax za klub lepszy niż Bayer.
A prawda jest taka że Milik jest niezły(dobry jak na polskich zawodników) ale nic poza tym a Ajax ma lepszą markę niż Bayer ale i tak jest uboższy i ogólnie rzecz biorąc słabszy niż Leverkusen.
Ja wir schwören Stein und Bein, auf die Elf vom Niederrhein, Borussia unser Dream-Team, denn Du bist unser Verein!

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 20 maja 2014, 15:33

Będzie odgrywać w Ajaxie taka sama rolę jak Brożek w Celticu, o czym już zresztą mówiłem :D milik jest co najwyżej przeciętny..rudnevs lepszy :P

Awatar użytkownika
scantis
Kontakt:

Post autor: scantis » 20 maja 2014, 16:03

On 3 miesiące temu skończył dopiero 20 lat. Aktualnie to przeciętniak, ale nie wiadomo co z niego wyrośnie. Bony w jego wieku grzał ławę w Sparcie Praga. Pogba w wieku 19 lat był głębokim rezerwowym ManU, teraz to jeden z najlepszych środkowych pomocników świata, a od tego momentu minęły 2 lata. Czasami piłkarz potrafi ni z gruchy ni z pietruchy wystrzelić, zwłaszcza w takim wieku, więc trochę za wcześnie na określanie go.

Mimo wszystko nie trawię jego stylu gry, trochę dreptający. Zobaczymy.

edit:

Swoją droga super huczna prezentacja nowego zawodnika. Widac, że przychodzi jako wielka gwiazda :mrgreen:

Awatar użytkownika
Gretz
Kontakt:

Post autor: Gretz » 29 lip 2014, 01:54

Co do Milika to na ten moment wygląda na to, ze ma wysokie notowania u De Boera, gra w praktycznie każdym sparingu od początku, strzelił już kilka goli, kto wie być może nawet będzie 1 opcją w ataku.

Eredivisie kreuje dobrych napastników więc to idealne miejsce na wybicie się.

Awatar użytkownika
Mortis
Kontakt:

Post autor: Mortis » 18 sie 2014, 15:10

Obrazek

U nas też będą takie protesty? :lol:

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 18 sie 2014, 15:43

pewnie ta, chociaż Niemcy siedzą w tych smartfonach nonstop z tego co zdążyłem zauważyć ;p

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 18 sie 2014, 17:06

Przeciw czemu konkretnie jest ten protest i jakiego klubu? choć po koszulkach widzę że PSV ale nie jestem pewien.
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
Lexy
Kontakt:

Post autor: Lexy » 18 sie 2014, 17:18

Zgadza się, PSV. A protest jest zdaje się przeciwko udostepnianiu na stadionach sieci Wi-Fi - trzeba kibiować i wspierać drużynę a nie cykać samojebki na fejsbunia :-)

ODPOWIEDZ