Rosja Premier League

Moderator: Mods

Awatar użytkownika
Zesik
Kontakt:

Rosja Premier League

Post autor: Zesik » 16 lis 2008, 15:35

Założyłem temat bo ciekawi mnie Wasza opinia na temat tej ligi :-D
Ja ją od jakiegoś czasu dokładniej obserwuję i muszę przyznać,że dzięki kasie ta liga zrobiła się baardzo wyrównana ;-) Na kolejkę przed końcem mistrzostwo zapewnione ma Rubiń Kazań a wicemistrzostwo CSKA Moskwa. Oto tabela na kolejkę przed końcem :-) :
Obrazek

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 16 lis 2008, 15:44

Hehe ja tam nie interesuję się tym, jedynie to oglądam bramki z najciekawszych spotkań na polsacie, bo tam pokazują w "wydarzeniach".

No ciekawe ile goli zdobył Jan, bo widzę, że jego klub zajmuje aktualnie 6 miejsce:D

Kod: Zaznacz cały

wg. igol.pl
Statystyki (2008/2009) kolejno:
Rozgrywki Mecze Minuty Bramki 	Samob. Żółte  Czerw.
Mistrzostwa Europy 	3 	163 	1 	0 	0 	0
Liga rosyjska 	16 	1440 	5 	0 	3 	0

Awatar użytkownika
Syjon
Kontakt:

Post autor: Syjon » 16 lis 2008, 15:50

Dla mnie ta liga to jeden wielki egzotyk. Niby kluby maja kase, niby co roku cos tam wygrywaja ( Zenit, CSKA), ale jakos nie umie na to patrzec :-/ . Moze nie lubie ruskich :mrgreen:
Nie lubie poniedzialkow...

Awatar użytkownika
abdul11
Kontakt:

Post autor: abdul11 » 08 gru 2008, 23:23

nie wg. mnie rzadko się o tej lidze mówi wielu pewnie myśli że niema takiej ligi
bogactwo sława i wspaniała zabawa

Awatar użytkownika
Zesik
Kontakt:

Post autor: Zesik » 02 lut 2009, 19:02

No to Zenit się nieźle osłabia :-)
Co prawda przyszedł Huszti ale odejść mają Arshavin (jeszcze w tym okienku do Arsenalu), Tymoszczuk (po sezonie do Bayernu) no i Pogrebnyak. Tak więc ich 3 kluczowych piłkarze kibice już nie zobaczą w Rosji ;-) Kasy mają od cholery + to co dojdzie za Arshavina (ok 22 mln) i Pogrebnyaka (ok 14 mln) więc ciekawe kogo ściągną :-P
Albo znowu wydadzą na średniego piłkarza ogromne pieniądze (Danny za 30 mln :-P )

Awatar użytkownika
T-Mac
Kontakt:

Post autor: T-Mac » 11 mar 2009, 16:26

Fernando Meira długo nie zagrzał miejsca w Turcji i przeszedł do Zenitu za 5,8 mln ojro. Huszti pewnie cieszy się, bo będzie miał z kim pogadać (o Bundeslidze)...
ORLANDO MAGIC, BORUSSIA DORTMUND, MARIA SHARAPOVA & SCUDERIA FERRARI MARLBORO... 8-)

Awatar użytkownika
weidenfeller1
Kontakt:

Post autor: weidenfeller1 » 15 maja 2009, 18:27

Były trener BVB Jurgenn Ruberr czy jak to się pisalo;p będzie trener ROsji :shock: :shock: :lol: :lol: ciekawe:PP
juz wiecej nie pisze na ten temat;p za malo był u nas;p

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Post autor: Volverin » 15 maja 2009, 18:38

Czyli Hiddink zostanie w Chelsea, no napewno tam bardzo by się cieszyli, że zostanie ;-)
Siwy zrezygnował!
data rezygnacji: 20.09.15 #yuhupark

Awatar użytkownika
Zesik
Kontakt:

Post autor: Zesik » 26 paź 2009, 12:03

Juande Ramos, były szkoleniowiec Realu Madryt i Tottenham Hotspur, został zwolniony z posady trenera CSKA Moskwa po zaledwie 47 dniach pracy.
Hiszpan został zwolniony po porażce CSKA z FK Moskwa 1:3 w meczu ekstraklasy rosyjskiej.

Porażka zepchnęła CSKA na 5. miejsce w lidze na cztery kolejki przed końcem sezonu. Do trzeciego miejsca w tabeli, które zapewnia grę w eliminacjach Ligi Mistrzów, CSKA traci cztery punkty.
hehe zawsze uważałem tego trenera za słabego który po prostu miał fuksa w Sevilli i jest mooocno przereklamowany no i widać,że chyba mam rację :-) bo to kolejny klub w którym zawodzi i jest zwolniony :-)

Awatar użytkownika
T-Mac
Kontakt:

Post autor: T-Mac » 26 paź 2009, 13:36

I pięknie! 8-) Też go nie lubię i uważam za słabego kołcza. Poleciał w Tottenhamie na $ i teraz wszędzie gdzie się pojawia, daje d... :-D Oby tak dalej, frajerze!
ORLANDO MAGIC, BORUSSIA DORTMUND, MARIA SHARAPOVA & SCUDERIA FERRARI MARLBORO... 8-)

Alekk-
Kontakt:

Post autor: Alekk- » 20 lis 2010, 10:34

Liga Rosyjska w ostatnich latach zyskała dużo bardziej niż np:serie A . Liga wzbogaciła sie o wiele wspaniałych graczy : Voronin , Honda objawienie tej ligi i wielu wielu innych .
Rosjanie pokazali że nie są daleko na innymi czołowymi europejskimi ligami min:Swoimi występami w LM - Drużyny CSKA czy też Rubina Kazań który potrafi zatrzymać Barcelone .

Awatar użytkownika
Kamil
Kontakt:

Post autor: Kamil » 20 lis 2010, 11:14

Alekk- pisze:wzbogaciła sie o wiele wspaniałych graczy : Voronin , Honda objawienie tej ligi i wielu wielu innych .
Jeżeli piszesz wspaniałych graczy i wymieniasz w tym gronie Woronina to masz konkretną wiedzę o piłce <gratuluję>.

Alekk-
Kontakt:

Post autor: Alekk- » 20 lis 2010, 12:44

Widać że jedyne mecze jakie oglądasz to jak koledzy grają w FIFE :) . To co Voronin robił wchodząc w The Reds z ławki to była bajka :) Osobiśćie go szanuje jako piłkarza i sądze ze do przęciętnych graczy nie należy . Ja rozumiem ze znajomość piłkarzy u ciebie ogranicza sie do Messiego i Drogby . Ale nie raz warto docenić tych co nie robią "SHOW" ale wykonują ogromną prace w zespole jak u nas Subotic .

Awatar użytkownika
Kamil
Kontakt:

Post autor: Kamil » 20 lis 2010, 13:47

Messiego to znam to ten Brazylijczyk z Realu?? a Drogba to kto bo jakoś nie kojarzę?
Jak już przytoczyłeś gości którzy nie robią "Show" a są od czarnej roboty to moim zdaniem nr.1 u nas to Sven (ale pewnie po imieniu go nie skojarzysz to napiszę że to Bender:)

mirekk
Kontakt:

Post autor: mirekk » 20 lis 2010, 13:48

Alekk- pisze:Widać że jedyne mecze jakie oglądasz to jak koledzy grają w FIFE :) . To co Voronin robił wchodząc w The Reds z ławki to była bajka :)
Hahaha ogladam kazdy mecze Liverpoolu i czytajac posty takich znawcow mam ochote strzelic sobie w glowe. Voronin bedac w Liverpoolu byl posmiewiskiem calej ligi angielskiej, dlatego Benitez sprzedal go przy pierwszej lepszej okazji. Na poziomie to on gral chyba tylko w Berlinie...
Ostatnio zmieniony 20 lis 2010, 14:09 przez mirekk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mroz
Kontakt:

Post autor: mroz » 20 lis 2010, 14:35

Taką zrobił "bajkę" w liverpoolu, że pierwsze co to go sprzedali;)

Alekk-
Kontakt:

Post autor: Alekk- » 20 lis 2010, 14:45

Dobra wy macie swoje zdanie na ten temat i brawa dla was za to . Ja mam swoje jakoś mi sie jego gra podobała bo szybkośćia nie odstawał i przypominał mi Freediego z najlepszych lat w ARSENALU .
mirekk pisze:
Alekk- pisze:Widać że jedyne mecze jakie oglądasz to jak koledzy grają w FIFE :) . To co Voronin robił wchodząc w The Reds z ławki to była bajka :)
Hahaha ogladam kazdy mecze Liverpoolu i czytajac posty takich znawcow mam ochote strzelic sobie w glowe. Voronin bedac w Liverpoolu byl posmiewiskiem calej ligi angielskiej, dlatego Benitez sprzedal go przy pierwszej lepszej okazji. Na poziomie to on gral chyba tylko w Berlinie...
Sory ze post pod postem , to dobrze ze oglądałeś każdy mecz to widziałeś jaką biedę grają i jak potrafia sie kopać po kostkach mi by było szkoda czasu na to ge ..

To nie soruj tylko edytuj - M.
Ostatnio zmieniony 20 lis 2010, 15:18 przez Alekk-, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Zesik
Kontakt:

Post autor: Zesik » 20 lis 2010, 14:58

Fakt,że liga rosyjska rozwija się w szybkim tempie. Oczywiście to głównie zasługa olbrzymich pieniędzy pakowanych w zespoły ale co do Voronina to akurat mam takie samo zdanie jak koledzy powyżej ;-)
To jest co najwyżej przeciętny piłkarz ale do grona wspaniałych to jemu baaaardzo dużo brakuje ;-)
Skoro już się wziąłeś tak za wymienianie to jest wieeeeelu lepszych piłkarzy w tej lidze niż Voronin ;-) Wystarczy przejrzeć składy CSKA, Zenitu, Rubinu, Spartaka, Dinama czy nawet Lokomotivu ;-)
Voronin to jeden z najbardziej przereklamowanych piłkarzy ostatnich lat ;-) w Liverpoolu akurat pokazał na co go tak naprawdę stać :lol:

Laurent
Redakcja
Kontakt:

Post autor: Laurent » 28 kwie 2011, 16:07

Magath trenerem Dynama:D
Obrazek

Awatar użytkownika
Kazelot
Kontakt:

Post autor: Kazelot » 28 kwie 2011, 16:41

Skąd takie info? TM podaje, że było zainteresowanie, ale Magath odmówił.

ODPOWIEDZ