Primera Division

Moderator: Mods

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 11 lut 2017, 23:31

Co za denny klub, rozgrywki Segudna Division śledzę uważniej niż poczynania Realu w tym sezonie. Polecimy z Napoli.
Calderon wróć, po ośmiu latach doceniam Ramona, ale był o wiele lepszy niż ten nieudacznik Perez.

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 13 lut 2017, 12:16

Zesracie się, a nie polecicie. Bawi mnie ta atmosfera wokół meczu Real-Napoli. Sam oglądam Włochów w tym sezonie bardzo często i to są zwykli farfoclarze. Owszem, pięknie grają, ale jak przyszło co do czego to nawet Juve ich pocisnęło i to w taki sposób, że Napoli wyglądało nie jak normalne Napoli, tylko jak Termalica. Do klepania ogórów świetni. Obstawiam, że już po pierwszym spotkaniu będzie pozamiatane.

kuba19
Kontakt:

Post autor: kuba19 » 13 lut 2017, 13:00

Bo Warszawa...! pisze: nawet Juve
A to Juve to jest jakiś przeciętniak ligi że piszesz nawet? :roll:
Borussia Dortmund

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 13 lut 2017, 14:10

Nie, Juve jest słabszym zespołem, niż Real i dlatego piszę "nawet Juve".

W dodatku Juve, które w tym sezonie nie imponuje formą.

kuba19
Kontakt:

Post autor: kuba19 » 13 lut 2017, 16:21

A słabszym bo?
Juve od zawsze nie leżało Realowi i ich bilans w Europejskich pucharach jest na korzyść Starej Damy.
Bo Warszawa...! pisze:W dodatku Juve, które w tym sezonie nie imponuje formą.
Bo? Bo nie mają 20 punktów przewagi nad drugim zespołem "tylko" 7? :roll:
Borussia Dortmund

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 13 lut 2017, 17:42

Ale nie mówimy o bezpośrednim starciu Juventusu z Realem, tylko o meczach Juventusu z Napoli i Realu z Napoli. Być może przeoczyłeś ten drobny szczegół, wspaniałomyślnie ci wybaczam.

Juve jest słabsze, bo ma gorszych piłkarzy, na dodatek w zeszłym sezonie odpadło w 1/8 finału LM, podczas gdy Real jest obrońcą trofeum. Dla Napoli to dużo gorszy i trudniejszy przeciwnik, niż Juventus i twoje przytaczanie bilansów bezpośrednich starć Juve z Realem nic tu nie zmieni.
kuba19 pisze:
Bo Warszawa...! pisze:W dodatku Juve, które w tym sezonie nie imponuje formą.
Bo? Bo nie mają 20 punktów przewagi nad drugim zespołem "tylko" 7? :roll:
Nie, bo w przeciwieństwie do ciebie (tak się domyślam) oglądałem wiele ich spotkań w tym sezonie i wiem jak wygląda ich gra. Mam też kontakt z wieloma kibicami Juventusu i wiem, że oni sami narzekają na grę zespołu. Największą bolączką Juve jest w tym sezonie środek pola, a nawet mimo tego Napoli w starciu z nimi nie potrafiło ich w swoim stylu zdominować. Dlatego uważam, że wielkiej krzywdy Realowi, którego ogromną siłą jest druga linia, nie zrobią. Bez odbioru, bo widać, że w ogóle nie masz pojęcia o czym dyskutujesz i zwyczajnie przenosisz jakieś prywatne animozje z innych forumowych tematów.

kuba19
Kontakt:

Post autor: kuba19 » 13 lut 2017, 19:55

Bo Warszawa...! pisze:Bez odbioru, bo widać, że w ogóle nie masz pojęcia o czym dyskutujesz i zwyczajnie przenosisz jakieś prywatne animozje z innych forumowych tematów.
Rozpłacz się jeszcze.
Ligą włoską interesuje się podobnie jak niemiecką. I to, że Ty masz jakis tam kolegów wogóle do mnie nie przemawia. Ja nie musze mieć kolegów co są za Celta Vigo żeby dowiedzieć się jak grają. Wystarczy oglądać mecze i wyciagać wnioski.
Np ostatnie starcie Juve z rozpędzonym Interem rozegrane po profesorsku. Pełna dominacja nad rywalem zwłaszcza w drugiej połowie.
Borussia Dortmund

saber
Kontakt:

Post autor: saber » 14 lut 2017, 01:58

Ostatni mecz jaki Napoli przegrało to był właśnie mecz z Juve (2:1 dla drugich ), w pojutrze faworytem będzie Real, ale z tą pewną wygraną bym sie zastanowil , raczej obstawim 3,4, bramkowe wyniki :)

Awatar użytkownika
Axel
Kontakt:

Post autor: Axel » 14 lut 2017, 02:18

Nie skreślałbym przedwcześnie Napoli. Są trochę jak Dortmund, w bezpośrednim starciu potrafią postawić się każdemu aby wtopić potem w lidze z jakimiś ogórami. Sam dużo ich oglądam w tym sezonie i potrafią momentami grać kosmiczny futbol. Moim zdaniem najciekawsza para ze wszystkich w LM obok MC-Monaco.

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 16 lut 2017, 08:55

I co, kuba? Rozpłakałeś się?

kuba19
Kontakt:

Post autor: kuba19 » 16 lut 2017, 11:00

A co ja kibicem Napoli jestem?
Mieli swoje okazje, nie wykorzystali. Jeszcze jest rewanż. A Real już nie raz pokazał, że potrafi się pogubić na wyjeździe...
Widze, natomiast, że pajacowanie wychodzi Ci tak jak pozostałej lemingozowej dwójce :)
Borussia Dortmund

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 16 lut 2017, 15:51

Nie, po prostu to mi "polecałeś" się rozpłakać.

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 16 lut 2017, 20:02

Aż się zdziwiłem, Real Zidane'a miewa dziwne mecze, kiedy gra beznadziejnie, a też takie, kiedy się spina. Widać potrafią miło zaskoczyć tak jak wczoraj, liczę na szybkie 1:0 w rewanżu i zamknięcie dwumeczu.

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 27 lut 2017, 19:50

To jak, nie ma problemu? Wczoraj dobre wejście Isco i Moraty uratowało Real, gdyby nie oni już dziś bylibyśmy za Barceloną. Z Valencią Zidane wolał katować żałosne BBC i przegraliśmy, wczoraj wejście ww. dwójki zapewniło nam trzy punkty.
Obrazek
Oto gdzie najczęściej przebywali poszczególni zawodnicy Realu. Nie ma zaskoczenia, że Marceli i Carvajal grają nieraz tak wysoko, bo klocek Ronaldo stoi w szesnastce i czeka na zbawienie, Bale nie jest problemem, to pracowity i użyteczny zawodnik, który przywyknął z czasem do warunków w Hiszpanii i dopasował swój styl do piłki w Primerze. Problemem jest Ronaldo oraz Benzema, jeden gra dobry mecz raz na dziesięć, a drugi od dwóch lat szuka formy i poza przebłyskami jest totalnie bezużyteczny. Zidane jest totalnym nieogarem zapatrzonym w nazwiska, kompromituje się na konferencjach. Trener idealny. Ślepa wiara doprowadziła Ancelottiego do zwolnienia, Zidane'a i Pereza ślepa wiara w BBC zaprowadzi do odejścia i mocno na to czekam. To nie jest przypadek, że Real z Moratą i Isco wygląda o wiele lepiej niż z dwójką Benzema-Ronaldo. Dramat. My tę ligę jeszcze przejebiemy, chyba że ten ślepiec ogarnie, że pewną dwójkę trzeba posadzić na ławce.

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 02 mar 2017, 16:28

Aktualne nadal. :-)
Zidane odejdź i miej choć trochę honoru. Słaby trener bez grama charyzmy i jaj, bojący się ściągnąć gwiazdy zespołu, gdy te grają słabo.
Od dwóch lat ten zespół nie ma stylu, Ronaldo to cień piłkarza, Benzema to dramat, Navas gra jak Casillas, lato to powinna być ogromna rewolucja zaczynając od kogoś z dwójki DDG/Courtois kończąc na światowej klasy atakujących. Inaczej to my jeszcze przez sporo lat będziemy za Barcą. Wyjebać kilku nieudaczników i może coś z tego będzie, jak nie to BBC pociągnie ten klub ku dnu, powtórka z pierwszej kadencji Pereza. Miał świetnego trenera (Del Bousqe - Ancelotti), to rozwalił mu drużynę (Makelele - di Maria), potem zatrudniał amatorów jak Queiroz czy Luxemburgo czy obecne Benitez i Zidane. Skończy się dymisją, inaczej nie będzie, tylko że to wszystko walnie szybciej niż się wszystkim wydaje. Jedyny plus. Trzeci raz ta gnida na stanowisko nie wróci.
Jak dla mnie mogą nawet uwalić po całości ten sezon byle tylko czwórka CR, Benzema, Zidane i przede wszystkim Perez opuściła klub.
Szkoda, że w maju 2014 kiedy wszystko wydawało się normalizować i wracać do ładu to Perezowi zachciało sie cyrków. Czekam na dymisję. Historia zatacza koło.

Awatar użytkownika
Jasiu85
Kontakt:

Post autor: Jasiu85 » 03 mar 2017, 07:56

Blisko tragedii w La Corunii :shock: Dramat :-(
https://www.youtube.com/watch?v=LmMU2sMN7k4

Awatar użytkownika
karaban
Kontakt:

Post autor: karaban » 03 mar 2017, 09:25

Coś podobnego działo się kiedyś na Ukrainie

https://www.youtube.com/watch?v=RplN88NDrjE

kuba19
Kontakt:

Post autor: kuba19 » 06 mar 2017, 22:03

Swoją drogą Real strasznie dymany przez sędziów w ostatnich kolejkach.
Borussia Dortmund

kuba19
Kontakt:

Post autor: kuba19 » 12 mar 2017, 22:06

I dziś to samo, teraz kosa na Ronaldo na 17m jak wychodził sam na sam. I zamiast faulu i czerwieni nie ma nic...
I oszukani na gola. Straszne kłody pod nogi kładą realowi w ostatnim czasie.
Borussia Dortmund

Awatar użytkownika
Mad
Kontakt:

Re: Primera Division

Post autor: Mad » 21 maja 2017, 22:04

W końcu. Mamy 33. mistrzostwo. Teraz czas pokonać Juventus.
Podsumowanie sezonu kiedy indziej. Z ligi lecą Gijon, Osasuna i wreszcie pizdy z Granady.

ODPOWIEDZ