Primera Division

Moderator: Mods

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 22 sie 2016, 00:02

Dobre otwarcie ligi. To co pisałem w zapowiedzi sezonu. Liga jest w rękach Bale'a i dziś pokazał się ze świetnej strony. Pod nieobecność Ronaldo zespół jest świeży, lepszy i bardziej dynamiczny dzięki Asensio. Oby tak dalej.
Trudny teren zaliczony, teraz Celta i Osasuna u siebie. Czas załadować jakąś manitę.

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 11 wrz 2016, 11:31

Coś dziwnego dzieje się z Barceloną. Z Betisem stracili dwa gole u siebie, Athletic powinien był zremisować swoje spotkanie, a wczoraj porażka z Alaves. Nie żeby mnie to nie cieszyło, bo to kapitalna wiadomość, przewaga już na starcie i to w dodatku 3 pkt. My teraz nie możemy głupio tracić punktów tak jak wczoraj FCB. Póki co jest dobrze, walczyny dalej, ale start daje nadzieję. Oby z finałem na Cibeles.

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 21 wrz 2016, 22:09

Bójcie się kur** wielkiego Realu Madryt. 2:0 dla was za tydzień. Padaka jaka za Beniteza i Carlo w drugim sezonie.

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Post autor: Volverin » 21 wrz 2016, 22:32

Jesteśmy w stanie was pokonać, ale jesteśmy też w stanie dopuścić do kilku łatwych sytuacji dla Realu i dostać kilka goli z kontry. Trudno wyrokować jak skończy się to starcie.
Siwy zrezygnował!
data rezygnacji: 20.09.15 #yuhupark

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 21 wrz 2016, 23:37

Volverin pisze:dostać kilka goli z kontry
Ten klub nie wie co to kontry. Teraz istnieją tylko wrzutki. To jest to już trzeci sezon, kiedy liczą się tylko wrzutki, najgorszy futbol, najgorszy.

Awatar użytkownika
scantis
Kontakt:

Post autor: scantis » 22 wrz 2016, 01:05

Jak zobaczyłem Real na pierwszym miejscu w tabeli to głośno parsknąłem i obudziłem bobasa. Madrisso, coś narobił?

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Post autor: Volverin » 22 wrz 2016, 01:15

Haha, no tak, Real rzeczywiście jest pierwszy, a Madrisso pisze jakby właśnie przerżnęli mistrzostwo. :mrgreen:
Siwy zrezygnował!
data rezygnacji: 20.09.15 #yuhupark

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 22 wrz 2016, 15:57

Z taką grą? Przerżną. Zidane jest tu prawie 9 miesięcy i nie ma wypracowanego żadnego stylu. Tylko te zjebane wrzutki, inaczej nie potrafią grać.

Awatar użytkownika
Mortis
Kontakt:

Post autor: Mortis » 22 wrz 2016, 18:27

Nie panikuj. Mamy wrzesień dopiero.

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 24 wrz 2016, 23:18

Kolejny doskonały mecz machiny Zidane'a. Potem będzie pieprzenie, że zabrakło nam jednego punktu na koniec sezonu do Barcy. Mentalne zera.

voitek
Kontakt:

Post autor: voitek » 25 wrz 2016, 00:40

Jaka szkoda, że nie zatrudnili nieskazitelnego i wspaniałego Emerego, który tak rewelacyjnie prowadzi wybitne pod jego wodzą PSG :D

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 19 lis 2016, 22:50

O taki Real walczyłem, wreszcie wszyscy biegali, było zaangażowanie, Matearce w końcu ustawiły się w szeregu, wypięły dupę i przyjęły należyty im gwałt. Pięknie. Za dwa tygodnie potwierdzić to z Barcą i powiększyć przewagę do 7 pkt. Choć nie, Barca za tydzień jedzie na Anoetę do Sociedad, to do 10 :mrgreen:

Obrazek
WRACAMY!!!

Awatar użytkownika
hesus
Kontakt:

Post autor: hesus » 22 lis 2016, 23:25

Myślałem ze mi się TV popsuł a to po prostu Realu stroje były :mrgreen: :mrgreen:

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 27 lis 2016, 22:42

Skandaliczne sędziowanie w San Sebastian. Barcelona kontynuuje niechlubną serię na Anoeta, gdzie nie potrafi wygrać od 2007, ale dziś zamiast remisu powinna wyjechać z zerem na koncie.
Dramatyczne zawody ekipy sędziowskiej, jakieś wymyślone spalone, za tydzień podczas derbów będzie podobny cyrk, bo sędziuje chyba najgorszy hiszpański sędzia - Clos Gomez, ale wygrana jest w naszym zasięgu, oby tylko uczciwie.
Mamy 6 pkt przewagi nad Barcą, nieźle, ale byłoby lepiej, gdybyśmy wygrali za tydzień na Camp Nou. Vamos.

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 03 gru 2016, 23:51

Futbolowi impotenci. Real i Barcelona. Dramatyczne Gran Derbi i tylko dzięki fatalnej postawie Barcy mamy aż tak dużą przewagę nad Katalończykami (6 pkt). Mecz do zapomnienia.

ayufan
Kontakt:

Post autor: ayufan » 24 gru 2016, 21:59

Jak myślicie plotki o transferze Courtoisa do klubu z marketingu są prawdziwe??? bo ja uważam że to jedna wielka bzdura i niezależnie od tego, co sam zawodnik przebąkuje pod nosem to CFC go nie sprzeda, a i sam zawodnik przy obecnej grze CFC przynajmniej teoretycznie nie ma powodu, aby zmieniać klub, i prędzej uwierzę w transfer Hiszpana z United do klubu z marketingu bo ten faktycznie ma powody do narzekań, patrząc jak gra jego obecny klub, ale w transfer Belga który ma długoterminowy kontrakt do klubu z marketingu za cholerę nie chce mi się wierzyć, no chyba że za kwotę od 70mln euro w górę, ale tyle to nawet klub z marketingu który szasta kasą na prawo i lewo nie wydaje mi się żeby dał, nawet po mimo faktu, że Courtois to w mojej ocenie po Neuerze drugi najlepszy bramkarz globu.

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 26 gru 2016, 13:05

Nie będzie żadnego Courtoisa. To standardowe pieprzenie AS'a, wymyślili sobie Aguero, Falcao, koniec końców żaden z nich do Madrytu nie przyszedł. Nie mamy potrzeby kupować nowego golkipera, a jak już to prędzej przyjdzie de Gea a nie Courtois.

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 09 sty 2017, 13:31

Witam w tym nowym roku, jest pięknie, a może być jeszcze piękniej. 5 pkt przewagi i jeden mecz zaległy to solidna zaliczka na drugą część sezonu. Jak nie teraz to nigdy, musimy w końcu wygrać ligę, mocno wierzę.
Pique znowu płacze, że Barca okradziona. Szkoda, że wczoraj tępy sędzia z gwizdkiem mylił się w obie strony, a sam Gerard jak sędziowie ciągnęli FCB jesienią za uszy to siedział cicho. Skończony idiota.

KonradeKBVB
Kontakt:

Post autor: KonradeKBVB » 09 sty 2017, 14:08

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 04 lut 2017, 23:25

Miesiąc temu pisałem, że jest pięknie. Owszem, z Sevillą (3:0) było pięknie, bo nie było tej żałosnej dwójki Ronaldo Benzema. Potem wróciło dwóch leniwców i obraz fajnej gry się posypał. Wprawdzie sytuacja w lidze jest dobra (1 pkt nad Barcą i dwa zaległe mecze), ale gra już nie, tzn. od dwóch lat nie jest dobra, to co zaczęło się w ostatnich miesiącach Ancelottiego kontynuował Benitez i kontynuuje również Zidane. Zidane'a bronią wyniki i to tyle, pierdoli na konferencjach, że sprawiedliwość w wyborze składu to podstawa, a potem i tak robi swoje wstawiając te dwie kłody do jedenastki. Teoretycznie sytuacja jest dobra, w praktyce Barca się rozkręca powoli, a Real cały czas gra dno i tylko czekać aż na jakimś wyjeździe zgubimy punkty. Z Napoli w LM pewnie będzie powtórka sprzed dwóch lat z Schalke i niemiłosierne męczarnie.
Niech Zidane się zdecyduje co woli, ładną grę + wyniki co na pewno przełoży się na trofea czy brzydką grę + fartowne wyniki co niekoniecznie musi przełożyć się na trofea. Wystarczy, że pokaże pewnej dwójce trybuny i jestem pewien, że zaczniemy grać ładniej. Fakty są takie, że dwa najlepsze mecze w sezonie graliśmy bez Ronaldo i Benzemy właśnie (3:0 z RSSS i 3:0 z Sevillą), jeden ostrzeliwuje bramkarza w sytuacjach sam na sam i nie trafia z metra na bramkę, drugi traci piłki i nawet nie udaje, że chce mu się biegać.
Nie wiem jak skończy się ten sezon, ale nawet w przypadku dubletu tę dwójkę powinno się raz na zawsze sprzedać, żeby nie powiedzieć brzydko. W czerwcu są wybory, ale póki co cisza o kontrkandydatach dla Pereza, wymagania jakie ustalił ten stary dziad, aby kandydować są tak duże, że ciężko będzie kogokolwiek znaleźć. Mam jednak nadzieję, że to ostatnie miesiące tej łajzy na stanowisku prezesa, tak tylko przypomnę, że to on zaczął tę patologiczną sytuację w sierpniu 2014 roku. Nigdy nie byłem fanem Calderona, ale po czasie docenia się, że Ramon nie był aż taki zły. Co prawda nie był to idealny prezes, ale w przeciwieństwie do tego nieudacznika robił swoje.
Perez uważa Real za swój prywatny ogród, w którym robi co mu się podoba, sprzedał di Marię, pozwolił odejść Xabiemu, nie pozbył się kreta, a Lopeza w 2014, zwolnił Ancelottiego, zatrudnił Beniteza, przedłużył kontrakt z Ronaldo i zapewne to będzie trwało bez końca. z nowym prezesem jest szansa na jakąś zmianę, może koś ze świeżym podejściem dostrzegłby gdzie leży nasz problem i pozbył się tych dwóch pozorantów. Mimo to ja już widzę to okienko, Perez po wygranych wyborach (w których i tak nie będzie miał rywala pewnie), od 2014 nie przeprowadził galaktycznego transferu, zespół nie ma skrzydłowego i napastnika od 8 lat (tak, ten algierski kloc siedzi w Realu już 8 lat) - przyjdzie bramkarz za jakieś 50-70 mln jak nie więcej. Real od 8 lat nie ma dziewiątki, przez rynek przewinęło sie tyle fantastycznych zawodników, a w Madrycie nadal ataku człapie Benzema. Niepojęte.
Mimo wszystko jest iskierka nadziei, kibice coraz głośniej domagają się zmian, nadal liczę, że pojawi się jakiś kandydat na prezesa na horyzoncie i skończy się biały obwoźny cyrk Pereza (jak to mówi się na Real w Hiszpanii), oby.
Póki co jak już pisałem sytuacja jest okej, ale to w każdej chwili może runąć. Oby od czerwca zaczął się nowy rozdział Realu bez czwórki Ronaldo, Benzema, Zidane i przede wszystkim Perez. Nic do Zizou nie mam, bardzo go lubię i szanuję, ale mimo LM i lidera w lidze tak średnio nadaje się na trenera.

ODPOWIEDZ