Primera Division

Moderator: Mods

Awatar użytkownika
Gupi8
Kontakt:

Post autor: Gupi8 » 20 cze 2015, 12:56

Cheryschev będzie do wyciągnięcia z Realu teraz?

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 20 cze 2015, 13:10

Pewnie tak. Sam wolałbym go zostawić w zespole, bo w poprzednim sezonie na wypożyczeniu w Villarreal pokazał, że ma spore umiejętności, a jako rezerwowy do 4-2-3-1 i zmiennik Bale'a byłby idealny, ale wszystko wskazuje na to, że odejdzie w tym roku. Kilka tygodni temu pisało się, że Liverpool jest skłonny wyłożyć za niego kwotę w okolicach 25 mln, a dziś AS podał, że będzie jednym z tych, którzy odejdą, ale na wypożyczenie. Ciężko powiedzieć jakie plany ma Rafa wobec Cherysheva. Gdybym to ja decydował to zostawiłbym go w kadrze, bo potrafi zapewnić wystarczający poziom, a dla Beniteza, który lubi rotować byłby idealny. Chyba, że Perez ma już upatrzoną opcję na ławkę (np. Lazacette) i dlatego nie widzą Rosjanina na przyszły sezon. Na pewno jeżeli ktoś go będzie chciał wykupić będzie się musiał godzić z wysoką ceną i prawem wykupu zapewnionym przez Real.
Gdziekolwiek nie pójdzie będzie dużym wzmocnieniem. A pisze się coś w Niemczech o nim?

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 20 cze 2015, 13:13

Ja pierdziu, jakie zarobki. A w tym co pisze Madrisso odnośnie De Gei może być sporo prawdy, bo ponoć wokół Casillasa mocno kręci się m. in. PSG.

Swoją drogą, zastanawiam się, czemu w ogóle nie mówi się o wymianie na linii ManU - Real, Casillas w jedną stronę z walizką forsy, w drugą De Gea?

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 20 cze 2015, 13:18

Pewnie widać, że w MU mimo swoich marnych zdolności transferowych widzą jaki poziom prezentuje Casillas (on+marny Valdes na sezon z LM to słaby pomysł) i dlatego go nie chcą. Powiem Ci tyle Bo, ktokolwiek kupi Casillasa będzie głupcem. Gość z taką pensją raczej nie przyjdzie na ławkę, a dodatkowo jest po prostu bardzo słabym bramkarzem. Na miejscu MU skupiłbym się na Leno, ewentualnie na Llorisie.

Awatar użytkownika
Gupi8
Kontakt:

Post autor: Gupi8 » 20 cze 2015, 13:48

Madrisso pisze:A pisze się coś w Niemczech o nim?
Nie, rok temu Gladbach było nim zainteresowane z tego co pamiętam.

Właśnie jestem ciekawy, bo gość grał w Villarreal bardzo dobrze, ale na pierwszą drużynę Realu to chyba nie ten poziom, a chciałbym go widzieć w jakimś klubie występującym w LM lub chociaż TOPie Premier League, np. w Tottenhamie czy Southampton.

Awatar użytkownika
Wixu
Kontakt:

Post autor: Wixu » 20 cze 2015, 19:43

Madrisso pisze:Pewnie widać, że w MU mimo swoich marnych zdolności transferowych
Marnych? Rozwiń myśl.
Obrazek

Awatar użytkownika
Xercon
Kontakt:

Post autor: Xercon » 20 cze 2015, 19:52

Wixu
Zobacz na ich ostatnie wielomilionowe inwestycje :D I co się z nimi na teraz stać. :D
Gram dla pieniędzy,bo będę zarabiał tylko przez 10 lat.Futbol to biznes. Nie ma co trzymać się jednego klubu, bo się go lubi.W piłce nie ma prawdziwego przywiązania,nie ma mowy o poczuciu wspólnoty.Każdy zawodnik to rozumie i musi dbać sam o siebie - BAE

Awatar użytkownika
Wixu
Kontakt:

Post autor: Wixu » 20 cze 2015, 20:39

Stać ich na 4. miejsce w cholernie silnej lidze. Fakt faktem, sprowadzeni zawodnicy nie zagwarantowali z automatu mistrzostwa, ale wierzę, że młodziutki Shaw, czy nieobeznany z ligą angielską Rojo, Blind czy Herrera, jeszcze w Manchesterze zabłysną. MU w następnym sezonie będzie bić się o majstra, zobaczycie. Jeśli jednak nie nie - faktycznie marne te ich transfery, zgodzę się.
Obrazek

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 21 cze 2015, 18:56

Herrera zabłyśnie na pewno, on już teraz jest jednym z liderów środka pola MU. Nie żebym go jakoś faworyzował z tego powodu, że to Hiszpan, ale Ander już w czasach Atlehticu i Zaragozy pokazywał bardzo wysokie umiejętności. Obok hiszpańskiej ligi to właśnie angielską oglądam najczęściej i zdarzało mi się widzieć sporo spotkań United. Herrera był zawsze wyróżniającą się postacią. Blind to też spoko grajek, ale Shaw mnie nie przekonuje. Pamiętam jak śmiano się z ceny za Coentrao to United o wiele bardziej przebili ją Shawem. Może gość ma potencjał, ale taki Baines to zdecydowanie lepszy LB IMO. Rojo to taki średniak, nic z niego nie będzie. Dodatkowo ten ADM.

COPE podaje, że United jutro rozpocznie z Realem rozmowy o Ramosie, Sergio jest bardzo ważny dla tej drużyny, ale jak mu się coś nie podoba to trzeba pokazać drzwi. Perez może i ma swoje wady, ale mocno trzyma wszystkich za mordy w klubie, za to go lubię. Nie da sobie wejść na głowę ot tak, bo ktoś chcę podwyżkę. Oczywiście mam nadzieję, że Ramos zostanie, ale jak nie to zastępcę się znajdzie. Otamendi, Laporte, Bonucci to pierwsze mocne kandydatury. Jak Sergio odejdzie (ale że do MU, serio?) to na pewno przyjdzie godny zastępca, czy lepszy? Pewnie nie, choć Otamendi jest wielki, a Laporte to melodia przyszłości, ale na pewno każdy z tej trójki jest w stanie zagwarantować wysoki poziom
Marca podaje, że Liverpool daje 22 mln za Illarramendiego. Jeżeli to prawda to wysłać w pierwszym lepszym worku, wrzucić w samolot i nie dyskutować w ogóle o cenie. Kosztował wiele, ale czas ochronny skończył się już dawno. Spalony dzieciak, który nie poradził sobie z presja. Szkoda, bo w RSSS był bardzo dobrze zapowiadającym się zawodnikiem.
Verratti podobno rozważa odejście z PSG. (Marca)
Pogba priorytetem Realu. (El Pais)
Casillas odejdzie z Realu tego lata. (El Confidencial)

Nerwicy idzie dostać od tych wszystkich plotek, kupić tego de Geę, Verrattiego, uzupełnić kadrę skrzydłowym, kolejnym pomocnikiem jak Illarra odejdzie i obrońcą (Ramos :-( )

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 26 cze 2015, 09:28

Podobno United krzyknęło sobie 33 mln funtów za De Geę. :mrgreen:
Jak tam, Madryl? Na posterunku?

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 26 cze 2015, 12:09

Mogą sobie krzyczeć ile chcą. Skoro sam DDG się uparł na ten transfer to i tak dojdzie on do skutku. Ciężko przewidzieć kiedy, ale i ta będzie. Muły lepiej niech się przygotują na grube przepłacenie za Ramosa.

Awatar użytkownika
Mortis
Kontakt:

Post autor: Mortis » 27 cze 2015, 17:55

Madrisso pisze: Muły lepiej niech się przygotują na grube przepłacenie za Ramosa.
Real poszedl na reke Bayernowi "bo Alonso zasluzony" wiec i Ramosowi moga isc na reke nie stawiajac jakichs wygorowanych żądań.

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 27 cze 2015, 18:31

Różnica jest taka, że Alonso robił się starszy i coraz słabszy a Ramos nadal może wystrzelić z formą jak pod koniec sezonu 13/14. Poza tym MU to desperaci. Tak jak z DiMą tak i teraz z Sergio mogą wyłożyć ogroną kwotę, bo u nich obrona kuleje od dawna.

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 30 cze 2015, 21:27

Barcelona z banem lada dzień przyklepie Ardę Turana i możliwe, że zaklepie Pogbę na przyszły rok, a Real będzie się bawił w ściągnięcie Lucasa Vazqueza z Espanyolu, a do klubu przymierzany będzie Lucas Biglia, Lorient Koscielny i Bonucci. Brzmi jak jakiś chory żart. W dodatku negocjacje z MU stanęły w martwym punkcie, bo United chce 46 mln za DDG i pewnie wykorzystają w całej gierce Ramosa. Że ten idiota nie mógł sobie wybrać lepszego momentu na takie gierki. Jak nie to zamieszanie z Barceloną to teraz z MU. A Casillas wesoło wypoczywa sobie w Grecji, ciekawe czy odwiedzi tę sławna wyspę na Morzu Śródziemnym...
Miał być szybko DDG, środkowy pomocnik z topu i ktoś do ofensywy. W zamian za to będzie David potwierdzony wtedy gdy Ramos się w końcu zdecyduje co chce zrobić, przyjdzie ten Biglia za 30 mln (jakoś mnie średnio przekonuje opinia, że był liderem środka pola Lazio w poprzednim sezonie), gdyby byłmłodszy to okej, a tu wyjdzie na to, że na ławce RM będzie miał 70 mln. Jego i Illarrę za blisko 40. Do ofensywy zamiast Callejona, Nolito czy Juanmiego przychodzi Lucas Vazquez, żeby zapełnić listę wychowanków na następny rok w LM, jakby nie można tego zrobić Callejonem, który nie dość, że zna klub to pracował przecież z Benitezem. Jak jeszcze Ramos odejdzie i do orbony ściągną tego Koscielnego to jebnę ze śmiechu. To już lepiej wpłacić klauzulę za Laporte niż uganiać się z tym 30-letnim dziadkiem.
A miało być tak pięknie a tu Barcelona działa lepiej, sensowniej i zdecydowanie konkretniej niż Real.
Niby dopiero 30 czerwiec, ale nie ma nic bardziej irytującego niż to jak największy rywal ściąga bardzo dobrego Turana, jednego z najlepszych pomocników poprzedniego sezonu za grosze (20 mln chyba) i jeden z największych talentów na świecie. W zamian za to Real uderza po Biglię. Już chcę widzieć mecz z Bayernem w LM i sytuację, gdy wypada Modric, a w środku pola obok Kroosa ma zagrać właśnie ten Biglia.

Co do Ramosa to ciężko przewidzieć jak to się skończy, bo jedni piszą co innego a drudzy co innego. Jak la niego hajs najwazniejszy to nara, jestem pewien, że tak czy siak około 9 mln by od Pereza dostał, w końcu to jednak lider tej drużyny, a skoro Benzema dostał wolną ręką 8,5 mln to tym bardziej Sergio na to zasługuje. Jak woli walczyć o czwarte miejsce w tym świetnym projekcie MU to droga wolna. Real raczej i tak ruszy po Otamendiego, ale te pltoki o Bonuccim i Koscielnym jednak przerażają.
Niech nikt mi nie zarzuca, że zachowuje się jak rozpieszczony dzieciak. To nie są transfery na walkę o LM. Bayern ma pierdyliard pomocników na poziomie i jakoś tam nikt nie płacze. Verratti raczej też by nie płakał, gdyby od czasu do czasu usiadł na ławce. Jak nie Marco to nawet kupić tego Pogbę, ale niech będzie jasny sygnał, że do klubu przyjdzie topowy piłkarz, a nie przeciętniak, który całą karierę spędził wśród ogórków z Belgii.

Awatar użytkownika
Gupi8
Kontakt:

Post autor: Gupi8 » 30 cze 2015, 21:34

Z tymi Vazquezami i innymi Biglami to akurat możliwe, bardzo podobne do Beniteza.

Turan czasami nie ma iść do MU?

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 30 cze 2015, 21:40

Trochę się tego bałem przy jego zatrudnieniu, ale byłem bardziej spokojny, bo Perez raczej nie pozwoliłby na takie transfery. Poza tym Ancelotti rzadko decydował o wzmocnieniach to niby Benitez miałby mieć taki status? Wątpię.

Turan był już dogadany z MU, potem pojawiło się PSG i chyba City, a teraz wkroczyła Barcelona. Obecny prezes Barcy, Bartomeu, który najprawdopodobniej wygra wybory przed Laportą ma kupić w ramach podziękowania własnie Ardę.

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 30 cze 2015, 22:02

Serio, Madryl, jeśli widzisz hordę gówniaków nadciągającą w kierunku Santiago Bernabeu, to nie miej wątpliwości - to JEST sprawka Beniteza.

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 05 lip 2015, 23:22

De Gea pojawił się w piatek w Madrycie, a dziś wrócił do Manchesteru. Człowiek się łudzi, że może w końcu nastąpi potwierdzenie, no ale nie. Jedyne co wiadomo to fakt, że DDG nadal czeka na odejście Casillasa. Chce też oczywiście przejść do nas, ale woli nie mieć za "rywala" Casillasa. Jeszcze się tym skończy, że mój ulubieniec zostanie, a DDG przyjdzie dopiero za rok. Mógłbym bluzgać na lewo i prawo na tego parodystę, ale nie chce dostać ostrzeżenia. Niech to się już wreszcie skończy, niech odejdzie z tego klubu i nigdy nie wraca. Banda dzieciaków się potnie, bo ich legenda odejdzie, ale normalni fajni docenią ruch szybowca. Mam nadzieję, że odejdzie przed pierwszym meczem towarzyskim i nie będę musiał go więcej oglądać w tej koszulce.
I pomyśleć, że coś niepozornego przerodziło się w aż taką nienawiść, nie tylko u mnie. Fuera krecie.

Transfery? Zero. Temat DDG stanął w miejscu, o pomocniku cisza, o napastniku również. No po prostu śmiech na sali.

GotzePL
Kontakt:

Post autor: GotzePL » 06 lip 2015, 00:28

Życie jak w Madrycie :)
Wir fahren nach Berlin!!!

Awatar użytkownika
Kwokmeister
Kontakt:

Post autor: Kwokmeister » 06 lip 2015, 00:44

Jak to zero transferów? A Vasquez czy jak on tam? Słyszałem jeszcze, że Real interesuje się Biglią i Llorente także wszystko przed Tobą Madryl :->

ODPOWIEDZ