Ligue 1

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 03 sie 2016, 01:24

Prawda jest taka, że przez tę bałkańską pizdę z Schalke w meczu o nic Jese stracił szansę na wielką karierę. Przed tym meczem był genialny, eksperci z Hiszpanii i łowcy talentów rozpływali się nad jego grą, bo było czym. Powiem wprost - Real od lat nie miał w szkółce takiego talentu jakim był Jese, ale kontuzja wszystko popsuła. Prawie półtora roku po powrocie do zdrowia Jese nie pokazuje niczego, IMO z niego nic już nie będzie, a mnie jego odejście cieszy. Do zespołu nie wnosił niczego pod aspektem sportowym i mnie osobiście zadowala, że szansę dostanie Marco Asensio, który dysponuje równie wielkim talentem co Jese sprzed kontuzji. Nie wiem czy PSG to właściwy kierunek, wolałbym go zobaczyć w Villarrealu, ale skoro na stole leży 25 mln to ŻŁP raczej nie stać na taki wydatek. Ja mu źle nie życzę, mam nadzieję, że się jakimś cudem odbuduje, a Real jak z Moratą ma zapewnioną opcję wykupu, ale ja po prostu już w niego nie wierzę. Teraz to jest człowiek jednego zwodu, zejścia na prawą nogę. Nic więcej nie pokazuje. Szkoda, bardzo szkoda, że tak się potoczyła jego kariera, bo miał potencjał ogromny. Dzięki Kolasinac, pamiętamy. [*]

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 08 sie 2016, 14:18

Jese oficjalnie w PSG. 25 mln. Oby tylko nas z LM nie wywalił jak Morata. XD

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 28 sie 2016, 21:51

@hesus
Co to za paź na obronie obok Luiza? Czemu nie gra Marquinhos?

Awatar użytkownika
hesus
Kontakt:

Post autor: hesus » 28 sie 2016, 22:54

Zaden paz tylko podobno talent ;) Silva kontuzja, Marquinhos dopiero co wrócił z Rio, dlatego gra on.

Awatar użytkownika
hesus
Kontakt:

Re: Ligue 1

Post autor: hesus » 21 sie 2017, 23:57

Dawno nie było tak dużo ładnych bramek w 1 kolejce :)

https://www.youtube.com/watch?v=_QYdWnOzEX4

A do tego bramka Neymara:

https://www.youtube.com/watch?v=uqMSizNPqPc

I wszystkie bramki z kolejki:

https://www.youtube.com/watch?v=A1DDZUCfNjI

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 12 lis 2018, 20:25

Co się dzieje z AS Monaco? myślałem że Thierry Henry odmieni ten zespół bo wcale słabo na papierze nie wyglądają a tutaj nic się nie poprawiło, drugie miejsce od końca w tabeli jak na 3 najbardziej wartościową kadrę we Francji to niezły kibel :roll:
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Post autor: Roflmilion » 12 lis 2018, 20:29

Na tt pisali, że nawet 12-14 zawodników ma kontuzje i to jest główny ich problem. PSG już ma ligę właściwie wygraną.
Trochę szkoda Monaco, bo potrafili ładnie grać w Europie i w lidze, a tutaj już mają pozamiatane w tym sezonie.
Henry pewnie by coś ogarnął, no ale jak nie ma z czego to nic nie wymyśli.

Dzięki takiej formie Monaco mamy trochę łatwiejszą drogę w LM do wyjścia z grupy.

Awatar użytkownika
hesus
Kontakt:

Post autor: hesus » 12 lis 2018, 22:33

Kontuzje to jedno, ale sytuacja Monaco jest właśnie podręcznikowym przykładem na błędy działania w naszych klubach. Ciągłe zmiany, wyprzedaże, raz wychodzi, a raz nie. Potrzebna jest jakakolwiek stabilizacja składu, bo wymiana większości w jednym okienku zazwyczaj się tak właśnie kończy. Gównem, syfem i tym, że nawet tych dwóch trzech przyzwoitych piłkarzy wygląda jak sieroty, bo krecią robotę robi reszta. To jest dokładnie sposób myślenia naszych klubów, w których przemiał jest niesamowity i pierwsza oferta = sprzedaż. Jasne, że Monaco operuje na innych pieniądzach, ale też sądzili, że wszystko da się łatwo uzupełnić transferami. Niby się da, ale na krótką metę, bo w końcu się wpadnie w taki właśnie dół gdy większość nie wypali. W Monaco uwierzyli w swoje możliwości kreowania zawodników, zobaczyli w tym kasę i zaraz znowu spadną. Działają od dwóch sezonów mniej więcej jak polskie kluby, więc nie dziwny jest ten kryzys.

A dla PSG taka słaba liga to niestety żaden profit, bo im będą bardziej dominować w lidze tym będą gorzej grać w pucharach.

Awatar użytkownika
majeku
Kontakt:

Post autor: majeku » 13 lis 2018, 12:54

Swoją drogą bardzo głupia decyzja Henrego o wejściu w to bagno. Świeży trener powinien mieć klub od początku z okresem przygotowawczym i ułożony w jakiejś części według siebie. Jak nie prowadzić kariery 100%
BVBVBVBVBVB

Awatar użytkownika
hesus
Kontakt:

Post autor: hesus » 12 lut 2019, 23:29

Kabaretu w Monaco ciąg dalszy. Przywrócili trenera, którego się wcześniej pozbyli. "Legenda" miał być wybawieniem a okazał się kozłem ofiarnym, coś podobnie jak w Lechu z Djurdevicem. Glik z formą leci w dół, współwinny przy 90% bramkach. Kupiony Naldo, do wzmocnienia obrony, jak na razie zaliczył solidny falstart.

ODPOWIEDZ