Scottish Premier League

Moderator: Mods

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Scottish Premier League

Post autor: Volverin » 31 sie 2008, 17:12

Temat o tej dość średniej lidze jak na standarty Europejskie :-)
Jeżeli temat się nie podoba, to proszę o usunięcie...

Ja coś od siebię napiszę.

Dzisiaj Celtic grał "klasyk" z Rangersami. Niestety drużyna z Borucem w bramce przegrała 2:4. Było to jedno ze słabszych spotkań Artura :-| Przepuścił 4 gole, ale co go tu winić, biedaka wywalili z Reprezentacji to i morale spadło. Oglądałem mecz i nie widziałem tego zapału, z którym zawsze grał (motywowanie obrony etc.) :-/

Co wy o tym sądzicie?
Siwy zrezygnował!
data rezygnacji: 20.09.15 #yuhupark

Awatar użytkownika
T-Mac
Kontakt:

Post autor: T-Mac » 31 sie 2008, 17:22

Boruc ostatnio "zepsuł się" z każdej strony... Gra słabiej... Na kadrze się schlał... Podczas jakiegoś zgrupowania Celticu też pijackie jazdy... :shock: Może narodziny syna poprzewracały mu w głowie :?: Albo brak transferu do Milanu (czy innego silniejszego klubu) :?: :roll:
ORLANDO MAGIC, BORUSSIA DORTMUND, MARIA SHARAPOVA & SCUDERIA FERRARI MARLBORO... 8-)

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Post autor: Volverin » 31 sie 2008, 17:25

No, cóż. Narodziny syna mogły mieć na to wpływ :-)
Ale bardziej pasuje mi ten brak transferu. Posmutniał ( :lol: ) i zaczął pić.
Gdzieś czytałem, że pali też papierosy :shock:
Siwy zrezygnował!

Awatar użytkownika
Rumcajs
Admin
Kontakt:

Post autor: Rumcajs » 31 sie 2008, 17:35

Słaba liga. Tylko Celtic i Rangers się liczą. Prawdę mówiąc chciałbym zobaczyć jak te zespoły poradziłyby sobie w Premier League :)

Awatar użytkownika
T-Mac
Kontakt:

Post autor: T-Mac » 31 sie 2008, 17:39

Od jakiegoś czasu chodził pomysł, żeby Celtic i Rangers (chyba włodarze tej dwójki na to wpadli) przenieść do Premier League, a jakieś angielskie kluby (słabsze) do ligi szkockiej... :-) Temat jednak coś umarł ostatnio...
ORLANDO MAGIC, BORUSSIA DORTMUND, MARIA SHARAPOVA & SCUDERIA FERRARI MARLBORO... 8-)

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Post autor: Volverin » 31 sie 2008, 19:07

Nie wiedziałem, gdzie to zamieścić, więc postanowiłem tutaj.

http://sport.wp.pl/kat,32272,title,Boru ... omosc.html

Na 99% to kolejna bzdurna plotka. Jeżeli to jest prawda to wiele wyjaśnia...
Siwy zrezygnował!

Awatar użytkownika
Zesik
Kontakt:

Post autor: Zesik » 31 sie 2008, 19:08

hmm wg mnie chyba troszkę jednak jest wkurzony,że nie pozwolono jemu odejść do silniejszego klubu stawiając zaporową cenę..
a tak z innej beczki to podobno rozwód bierze :-) mimo tego,że syn mu się narodził ;-) już podobno ma jakąś nową dziewczynę :-D więc jak widać troszkę się u niego dzieje hehe ;-)

Awatar użytkownika
Syjon
Kontakt:

Post autor: Syjon » 02 wrz 2008, 19:46

Liga denna jak flaki z olejem. Co roku Meister Celtic albo Rangers. Jezeli chodzi o Buca to robi z siebie posmiewisko w kazdych derbach i juz to mnie nudzi tak jak jego cala facjata niedoszlego steryda. Bardziej podoba mi sie styl gry Celticu. Zreszta fajne barwy maja ;-)
T-Mac pisze:Od jakiegoś czasu chodził pomysł, żeby Celtic i Rangers (chyba włodarze tej dwójki na to wpadli) przenieść do Premier League, a jakieś angielskie kluby (słabsze) do ligi szkockiej... :-) Temat jednak coś umarł ostatnio...
Hehe fajne. To ja poprosze Slaskie druzyny do niemiec 8-) . Przynajmniej na GieKSe blizej bedzie.
Nie lubie poniedzialkow...

Awatar użytkownika
Hellraiser1972
Kontakt:

Post autor: Hellraiser1972 » 03 wrz 2008, 09:30

Pomysł był, ale Federacja nie zgodziła się na to. Przyczyn już nie pamiętam. A co do Boruca to jest powszechnie wiadomo że mu co jakiś czas "odbija" bo ma słabą psychikę. Syjon, GieKSa i Górnik w Bundeslidze? Cosik to cieńko widza :lol:
Wir füllen unser Schwimmbad mit dem Blut von S04.....

Awatar użytkownika
Murzyn
Moderator
Kontakt:

Post autor: Murzyn » 03 wrz 2008, 10:05

Hellraiser1972 pisze:GieKSa i Górnik w Bundeslidze?
Chyba 2., albo w Oberlidze.
Jeżu, ufam Tobie!

Awatar użytkownika
Syjon
Kontakt:

Post autor: Syjon » 03 wrz 2008, 19:58

Hellraiser1972 pisze: Syjon, GieKSa i Górnik w Bundeslidze? Cosik to cieńko widza :lol:
Przeciwnie :mrgreen: . Jeszcze smieRdzieli i momy komplet :lol:

Awatar użytkownika
Hellraiser1972
Kontakt:

Post autor: Hellraiser1972 » 04 wrz 2008, 12:19

No ja, jeszcze rUCH nom zostoł :-P
Wir füllen unser Schwimmbad mit dem Blut von S04.....

Awatar użytkownika
abdul11
Kontakt:

Post autor: abdul11 » 18 lis 2008, 19:33

Rangers jakoś lubię tą drożynę no tak wyszło i mam nadzieje że wkącu wyjdą z cienia Celticu
bogactwo sława i wspaniała zabawa

Awatar użytkownika
Rumcajs
Admin
Kontakt:

Post autor: Rumcajs » 26 gru 2008, 12:48

Już jutro Old Firm Derby ;] Jakie są wasze typy? Ja tym razem stawiam na Rangers.

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Post autor: Volverin » 26 gru 2008, 12:51

Ja też na Rangersów. Ale mistrzostwo kraju i tak zdobędzie Celtic ;-)
Siwy zrezygnował!

Awatar użytkownika
Syjon
Kontakt:

Post autor: Syjon » 26 gru 2008, 14:36

Oczywiscie, ze Celtic. Niebiescy kur...cy ;-). Wynik 2:1 dla Celticu

Awatar użytkownika
Rumcajs
Admin
Kontakt:

Post autor: Rumcajs » 12 lut 2009, 19:49

Awatar użytkownika
Zesik
Kontakt:

Post autor: Zesik » 12 lut 2009, 23:55

Jak dla mnie Boruc powinien już dawno zmienić klub.. może teraz nie będą robić mu takich przeszkód :-) hehe wieeele osób go nienawidzi a ja baardzo lubię :-D dlatego chciałbym żeby jak najszybciej odszedł do jakiegoś lepszego zespołu z lepszej ligi, zmiana na pewno wyjdzie jemu i reprezentacji na lepsze :-)
aa McGeady pewnie też odejdzie :-P charakter podobno ma choolernie trudny ale mimo to widziałbym go u nas w zespole z chęcią :-D zamiast Kringe na lewym skrzydle :-D

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Post autor: Volverin » 13 lut 2009, 14:38

wieeele osób go nienawidzi a ja baardzo lubię
U mnie tak samo. Szkoda, że teraz jest w słabszej formie, mam nadzieję, że szybko wróci do dyspozycji z Euro... Szybka zmiana klubu byłaby najlepszym rozwiązaniem. Chociażby do Newecastle miał przejść. ;-)
Siwy zrezygnował!

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 13 lut 2009, 15:59

Ciekawe jakby się potoczyła kariera Boruca, gdyby kilka miesięcy przed odejściem do Celticu zdecydowałby się na transfer do BVB :->

Tu jakiś stary news na ten temat:
Borussia Dortmund, sześciokrotny mistrz Niemiec, jest zainteresowana bramkarzem Legii Warszawa, Arturem Borucem – czytamy w „Przeglądzie Sportowym”.

Swoją ofertę klub z Westfalii przesłał już faksem do firmy menedżerskiej „Sportillo”, która prowadzi interesy reprezentanta Polski.

Boruc na razie nie chce z tego powodu robić zamieszania, choć nie zaprzecza, że to prawda.

- Na razie padła propozycja. Droga do finalizacji transferu jest jeszcze daleka. Myślę, że do końca sezonu będę grał w Legii. Później zapadnie ostateczna decyzja. Borussia to wielki klub, na którego mecze przychodzi po kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Taki transfer by mi odpowiadał. Tylko strasznie nie lubię niemieckiego języka – twierdzi bramkarz Legii.

Szanse na finalizację transferu wysoko ocenia menedżer zawodnika Radosław Osuch.

- W Niemczech mam bardzo dobre kontakty. Zainteresowanie ze strony Borussii pojawiło się jakiś czas temu. Skauci tego klubu oglądali grę Artura. W końcu do naszej firmy przyszło oficjalne zapytanie od menedżera z Dortmundu. Odpowiedzieliśmy już jakie są nasze warunki. Dogadanie z Niemcami nie powinno stanowić problemu.

Ile musiałby zapłacić klub, który zapragnie mieć u siebie Boruca? Około 1,5 mln euro, taką bowiem klauzulę ma w swoim kontrakcie bramkarz reprezentacji Polski.
Dziennikarze „Sportu” postanowili zweryfikować tę informację w klubie z Dortmundu. Niestety rzecznik prasowy Josef Schneck nie był dostępny. Informacji udzieliła sekretarka zarządu.

- Proszę powtórzyć nazwisko tego zawodnika? – powiedział mocno zdziwiona. - Ta informacja jest nieprawdziwa. Nie wysyłaliśmy żadnego scouta, by obserwował takiego zawodnika. W Borussii jest w tej chwili dwóch bramkarzy – dodała.

ODPOWIEDZ