Liga portugalska

Moderator: Mods

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 24 maja 2013, 23:41

Ale on szedł do Atletico. Potwierdził, że to jeden z najlepszych napastników świata, ale powiem Ci, że wtedy bardzo chciałem tego transferu ;-) Do JM nie jestem jakoś przekonany, zdecydowanie bardziej wolę Edinsona.

i to bardzo. Jak awansują na MŚ to liczę, że będą jak Urugwaj w 2010 ;-)
Był też w jakiejś gazecie kiedyś artykuł o tym jak się rozwinęła gra w Kolumbii. Ogólnie wolę takie słabsze reprezentacje niż takie Argentyny czy Brazylie.

Awatar użytkownika
hesus
Kontakt:

Post autor: hesus » 24 maja 2013, 23:43

Cavani to podobno sie dogadal z PSG ale jakos temat ucichl ostatnio i robi sie burza w strone Rooneya.

Awatar użytkownika
Ero
Kontakt:

Post autor: Ero » 25 maja 2013, 01:28

To moze Rooney odejdzie do Francji, a Lewy po finale ogłosi, że odchodzi do Czerwonych Diabłów:D Nie miałbym nic przeciwko.

Madrisso
Kontakt:

Post autor: Madrisso » 25 maja 2013, 09:23

Tak, PSG niech bierze Rooneya, a ManU Lewego, a Florek będzie działał w sprawie transferu Edinsona. Mi by się podobało i to bardzo.
hesus niech się robi. Mam nadzieję, ze on nie przyjdzie do nas. To już bym wolał, żeby Gonzalo został u nas niż wydawać nie wiadomo jaką kasę na niego.

Tak z innej beczki. Jak sobie radzi Mangala ?

Awatar użytkownika
Mbuti3
Kontakt:

Post autor: Mbuti3 » 27 maja 2013, 16:45

Niesamowita sprawa w tym sezonie z Benficą. 3 "finał" i 3 przegrany 2:1 tracąc gola w ostatnich minutach. To jakaś klątwa czy coś?
Co za imitacja klubu.
Madrisso o Realu 21 listopada roku pańskiego 2015.

Awatar użytkownika
Pingas
Kontakt:

Post autor: Pingas » 28 maja 2013, 23:17

Ja bym się załamał na ich miejscu, gorzej niż Bayern rok temu :mrgreen:
Szkoda, bo nie ukrywam, że czasem włączę sobie sobie mecz Benfiki (chyba dobrze odmieniłem), ze względu na ich styl gry i Gaitana ;-)

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 29 maja 2013, 17:57

Ja pierdzielę to jest już masakra, nawet finał pucharu ligi z jakimiś ogórami wtopili, chyba poważnie ciąży na nich ta klątwa bo to jest wręcz nie do wiary żeby tak dać dupy w sezonie.
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Post autor: Volverin » 29 maja 2013, 18:24

Na nas ciążyła natomiast klątwa słów Watzke z przed roku:

Gdyby ktoś mi zaproponował drugie miejsce we wszystkich rozgrywkach w następnym sezonie to podpisałbym się pod tym.

No i się doigrał. Z tym, że troszkę gorzej, bo w Pucharze Niemiec skończyliśmy na etapie ćwierćfinału. :-P
Siwy zrezygnował!
data rezygnacji: 20.09.15 #yuhupark

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 06 paź 2013, 19:42

Tak sobie przeglądam tabele europejskich lig, klikam w ligę portugalską i przecieram oczy bo nie dowierzam, Sporting na pierwszym miejscu z 5 wygranymi i 2 remisami i dużą przewagą punktową nad resztą ligi (z wyjątkiem FC Porto). Dziwie się bo ostatnie sezony to kompletna klapa w wykonaniu "lwów", masa pieniędzy wyrzucona w błoto (czyt. nietrafione transfery), problemy finansowe mniej więcej tej samej skali co u nas lata temu ale jak widać w tym sezonie radzą sobie świetnie i jeśli utrzymają się w czołówce tabeli to awans do Ligi Mistrzów na pewno da im trochę odetchnąć, fajnie by było, zawsze lubiłem ten klub i gorąco im kibicowałem jak jeszcze trenował ich Paulo Bento a w składzie grał m.in. Liedson, Veloso czy Moutinho.

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 06 sty 2014, 12:44

Wczoraj w nocy zmarła jedna z największy legend futbolu - Eusebio.
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/in ... ebio/k0fnm
http://www.youtube.com/watch?v=R3DfNSu4Dik
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Thiago
Kontakt:

Post autor: Thiago » 06 sty 2014, 15:24

Nie musiałem widzieć go w akcji, podobnie jak Pelego, Cruyffa czy Maradony, żeby wiedzieć, że był kotem. EUSEBIO!
Obrazek

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 12 sty 2014, 19:17

Właśnie skończył się klasyk w Portugalii, 2-0 dla Benfiki po kapitalnej grze i absolutnej dominacji, świetny mecz, kto nie oglądał niech żałuje. Powiem tak, jeśli kogoś miałbym wskazać na następce Kehla to bez chwili zastanowienia wskazałbym na Matica, marzę o nim w BVB! Warto by było się tam zakręcić na dłużej i nawiązać jakieś relacje (później może i układy) z portugalskimi klubami bo to głównie one szlifują najlepsze perły z ameryki południowej (i nie tylko). Moją uwagę również bardzo mocno przykuł do siebie Lazar Markovic, nie słyszałem wcześniej o nim ale teraz czytam że to wielki talent z Serbii i faktycznie to co dzisiaj grał to miazga, jakbym widział Messiego sprzed paru lat, niech ochłonie, nabierze doświadczenia, trochę masy i doszlifuje schematy taktyczne a będzie mega kotem - Zorc powinien koniecznie wziąć go na radar!

Piękna bramka Rodrigo http://www.youtube.com/watch?v=Gz1zvoUphxQ
Markovic http://www.youtube.com/watch?v=l4KDVsysxHk

Awatar użytkownika
mac92bvb
Kontakt:

Post autor: mac92bvb » 12 sty 2014, 19:29

Siwy pisze: jeśli kogoś miałbym wskazać na następce Kehla to bez chwili zastanowienia wskazałbym na Matica,
Podobno na dniach ma przejść do Chelsea...

figovsky
Kontakt:

Post autor: figovsky » 12 sty 2014, 19:43

Dokładnie, robią w Londynie miejsce dla Maticia, Romana stać na wydanie kasy, jaką Benfica żąda, raczej pozamiatane.
BORUSSIA DORTMUND & LIVERPOOL FC

Awatar użytkownika
poldinhio
Kontakt:

Post autor: poldinhio » 12 sty 2014, 20:07

ten Markovic naprawdę ciekawy chłopak, problem w tym, że jest w Benfice dopiero pół roku i byłoby naprawdę ciężko go stamtąd wg mnie jak na razie wyciągnąć.

ODPOWIEDZ