Premier League

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rumcajs
Admin
Kontakt:

Post autor: Rumcajs » 22 sie 2008, 10:53

Keane wywalczył z nimi awans, później ich utrzymał, a teraz szykuje się do walki o wyższe cele. Moim zdaniem póki co jego praca jest na duży +

Awatar użytkownika
Zesik
Kontakt:

Post autor: Zesik » 22 sie 2008, 14:00

Rumcajs pisze:Keane wywalczył z nimi awans, później ich utrzymał, a teraz szykuje się do walki o wyższe cele. Moim zdaniem póki co jego praca jest na duży +
między innymi to samo chciałem napisać :-)
z resztą Keane był szykowany jakiś czas temu na menedżera Man Utd ;-) ale jak się okazało,że zostaje jeszcze Ferguson to odszedł pracować gdzieś indziej :-)
wg mnie idealnie pasuje do roli trenera w angielskiej lidze ponieważ zna ją dooooskonale ;-)

no ciekawe jak to będzie z Sunderlandem.. /niasty/ jeśli chodzi o Cisse to początki w Liverpool miał naprawdę baaardzo dobre ;-) no ale potem głupia kontuzja bodajże na 8 miesięcy, później ledwo co się wyleczył i znowu kontuzja.. chłopak miał pecha po prostu. mam nadzieję,że teraz kontuzje będą go już omijać :-)

Awatar użytkownika
Niasty
Kontakt:

Post autor: Niasty » 22 sie 2008, 17:13

ZesiQ pisze:/niasty/ jeśli chodzi o Cisse to początki w Liverpool miał naprawdę baaardzo dobre ;-) no ale potem głupia kontuzja bodajże na 8 miesięcy, później ledwo co się wyleczył i znowu kontuzja.. chłopak miał pecha po prostu. mam nadzieję,że teraz kontuzje będą go już omijać :-)

Tak wiem ,ale mnie jakoś ten piłkarz nigdy nie przekonywał.W Liverpoolu faktycznie przegral z kontuzjami ,ale czy kiedy był zdrowy to zawsze grał na wysokim poziomie?Dla mnie jest to piłkarz strasznie chimeryczny.
Ale faktycznie duży wpływ na to co było w Anglii miały kontuzje ,ale także jego układy z Benitezem nie sprzyjały jego postawie na boisku.

Pozdro

Awatar użytkownika
Tomi
Kontakt:

Post autor: Tomi » 22 sie 2008, 17:50

Cisse w LFC grał jako skrzydłowy co go też denerwowało
Obrazek

Awatar użytkownika
Niasty
Kontakt:

Post autor: Niasty » 22 sie 2008, 18:04

Tomi pisze:Cisse w LFC grał jako skrzydłowy co go też denerwowało

Dokladnie.Cisse to taki typ pilkarza ,ktory musi czuc ze trener mu ufa i dopiero wtedy gra na 100% swoich mozliwosci.

A jesli chodzi o inny transfer Sunderlandu czyli Davida Healy to uważam że ten piłkarz nic wielkiego nie pokaże.W Fulham był przeciętny.Wydaje mi się że ten piłkarz dobrze gra tylko w kadrze Irlandii Północnej.

Awatar użytkownika
Zesik
Kontakt:

Post autor: Zesik » 22 sie 2008, 18:09

Niasty pisze:Cisse to taki typ pilkarza ,ktory musi czuc ze trener mu ufa i dopiero wtedy gra na 100% swoich mozliwosci.
hehe właśnie dlatego w Liverpoolu tylu piłkarzy nie wypala ;-) Benitez potrafi zniszczyć nawet baaaardzo dobrego piłkarza :-) aż dziwię się,że Torres jeszcze dobrze gra :-D

Awatar użytkownika
Niasty
Kontakt:

Post autor: Niasty » 22 sie 2008, 18:23

ZesiQ pisze:
Niasty pisze:Cisse to taki typ pilkarza ,ktory musi czuc ze trener mu ufa i dopiero wtedy gra na 100% swoich mozliwosci.
hehe właśnie dlatego w Liverpoolu tylu piłkarzy nie wypala ;-) Benitez potrafi zniszczyć nawet baaaardzo dobrego piłkarza :-) aż dziwię się,że Torres jeszcze dobrze gra :-D

Dokładnie.Ciągła rotacja Benitez moim zdaniem niekorzystnie wpływa na formę piłkarza.
Przez taką taktyke pełni swoich możliwości nie pokazali Kuyt czy Babel.
A Torres? Rzeczywiście jestem zaskoczony tym że tak dobrze idzie mu w Premier League ,ale Benitez wyjątkowo ufa hiszpańskim piłkarzom a Torresowi szczególnie.

Awatar użytkownika
Olej
Kontakt:

Post autor: Olej » 22 sie 2008, 18:47

Benitez z resztą to bardzo specyficzny trener. Specyficzny jednak nie oznacza to że, jest nieskuteczny chociaż o tym też można by polemizować. Moje stosunki do Liverpoolu są jak najbardziej neutralne, jak do większości Premier League jednak ruchu transferowe Hiszpańskiego trenera są bardzo irytujące, czasami wręcz śmieszne i absurdalne. Został poruszony temat Cisse - Jego powrót w ogóle mnie nie dziwi. Już dawno wspominał, że chciałby ponownie spróbować sił w Anglii, a po ofensywie transferowej Marseille zapewno grzał by tam ławę.

Awatar użytkownika
Niasty
Kontakt:

Post autor: Niasty » 22 sie 2008, 19:00

Michael pisze:Benitez z resztą to bardzo specyficzny trener. Specyficzny jednak nie oznacza to że, jest nieskuteczny chociaż o tym też można by polemizować.

Wlasnie jego specyfika polega na tym ze ten trener doskonale zna realia Europejskiej pilki a jesli chodzi o angielska to nie koniecznie.O czym swiadcza zreszta wyniki osiagane pod wodza Beniteza w Premier League.

Awatar użytkownika
Olej
Kontakt:

Post autor: Olej » 22 sie 2008, 19:07

I otóż to. Oczywiście nie można mu zarzucić, że jest złym trenerem bo na boiskach Europejskich z Liverpoolem troszkę zdobył, w lidze jest niestety już gorzej. Z Valencią natomiast zdobył dwa razy tytuł mistrza La Liga no i oczywiście Puchar UEFA. Świadczy to już o świetnej szkole trenerskiej jaką prezentuje Rafa.

Awatar użytkownika
Tomi
Kontakt:

Post autor: Tomi » 23 sie 2008, 10:16

Co do Beniteza to ja sie może wypowiem, Uważam Benka ze znakomitego trenera, który nie znał realiów PL i pierwsze transfery nie były trafione, teraz robi coraz lepsze transfery i w tym sezonie mam nadzieje że już namiesza w lidze
Obrazek

Awatar użytkownika
Niasty
Kontakt:

Post autor: Niasty » 23 sie 2008, 20:36

No i pierwsza większa niespodzianka.Arsenal przegrał 1:0 z Fulham na stadionie Fulham.Oglądałem tylko druga połowe meczu i po tym co zobaczyłem musze stwierdzić że Arsenal nie jest jeszcze odpowiednio przygotowany do sezonu.Juz w pierwszym meczu z WBA nie pokazali nic wielkiego, ale ich postawa przypominała walenie głową w mur,momentami miałem wrażenie że oni chcą wejść z piłką do bramki...zamiast prostymi sposobami do celu... :roll: .
Jeśli chodzi o Liverpool to szczęśliwie pokonali Middlesborough.Słyszałem opinie że sędzia za dużo doliczył...nie oglądałem meczu więc się nie wypowiadam....
Z kolei Tottenham znów słabo rozpoczął sezon tym razem przegrali u siebie z Sunderlandem a jednego z goli dla gości strzelił Cisse.Jak tak dalej pójdzie to Ramos będzie się musiał niezle tłumaczyć...

Awatar użytkownika
T-Mac
Kontakt:

Post autor: T-Mac » 23 sie 2008, 21:56

To, że Tottenham da ciała na starcie rozgrywek to byłem pewien... 8-) Wygrali sparing z BVB i myśleli, że zaczną wojować w Premier League... :lol: Oby tak dalej...

A odnośnie Beniteza to chyba każdy zna moje zdanie... ;-) Dodam tylko, że na to nazwisko i jego głupkowate machanie rękami na ławce trenerskiej otwór nerwowy mi się powiększa... :mrgreen:
ORLANDO MAGIC, BORUSSIA DORTMUND, MARIA SHARAPOVA & SCUDERIA FERRARI MARLBORO... 8-)

Awatar użytkownika
Niasty
Kontakt:

Post autor: Niasty » 23 sie 2008, 22:03

T-Mac pisze:A odnośnie Beniteza to chyba każdy zna moje zdanie... ;-) Dodam tylko, że na to nazwisko i jego głupkowate machanie rękami na ławce trenerskiej otwór nerwowy mi się powiększa... :mrgreen:

Wyjąłeś mi to z ust...

Niby wielki taktyk ,ale sam nie wiem czemu działacze Liverpoolu jeszcze go trzymają w klubie.Puchary Anglii czy Ligi to na pewno nie szczyt możliwości "The Reds" a największym sukcesem Beniteza w lidze jest trzecie miejsce...
Nie przepadam tez za jego ciągłą rotacją w składzie...Moim zdaniem w takim klubie potrzeban jest stabilizacja a wymienianie po 4-5 graczy co mecz nie wpływa na to dobrze. :roll:

Awatar użytkownika
T-Mac
Kontakt:

Post autor: T-Mac » 23 sie 2008, 22:18

Niasty pisze:Nie przepadam tez za jego ciągłą rotacją w składzie...Moim zdaniem w takim klubie potrzeban jest stabilizacja a wymienianie po 4-5 graczy co mecz nie wpływa na to dobrze. :roll:
Dokładnie... Często rotował, żeby przykładowo kogoś oszczędzać na CL... Potem się okazywało, że mecz był wtopiony (piłkarz nie gra = piłkarz wypada z rytmu)...
ORLANDO MAGIC, BORUSSIA DORTMUND, MARIA SHARAPOVA & SCUDERIA FERRARI MARLBORO... 8-)

Awatar użytkownika
Rumcajs
Admin
Kontakt:

Post autor: Rumcajs » 24 sie 2008, 12:17

T-Mac pisze:To, że Tottenham da ciała na starcie rozgrywek to byłem pewien... 8-) Wygrali sparing z BVB i myśleli, że zaczną wojować w Premier League... :lol: Oby tak dalej...
A ja z kolei żałuje. Fajnie by było, gdyby kluby typu Tottenham czy Newcastle spróbowały zagrozić wielkiej czwórce, kadrowo na pewno ich stać, a same widowisko by na tym zyskało jeszcze bardziej.

Awatar użytkownika
Syjon
Kontakt:

Post autor: Syjon » 24 sie 2008, 13:18

Rumcajs pisze:A ja z kolei żałuje. Fajnie by było, gdyby kluby typu Tottenham czy Newcastle spróbowały zagrozić wielkiej czwórce, kadrowo na pewno ich stać, a same widowisko by na tym zyskało jeszcze bardziej.
Tottenham hmm raczej nie w tym sezonie. Kupili w okresie letnim pare gwiazdek i mysleli ze beda sie liczyc w walce o mistrzostwo. Zycie jednak plata figle i dostali zonka juz na starcie. Jezeli chodzi o Newcastle to bedzie tak jak w kazdym sezonie czyli nic ;-)

Ja obstawiam tak jak co roku Liverpool, Man Utd, Chelsea i Arsenal
Nie lubie poniedzialkow...

Awatar użytkownika
Niasty
Kontakt:

Post autor: Niasty » 24 sie 2008, 17:06

Syjon pisze:Tottenham hmm raczej nie w tym sezonie

Nie skreślajmy ich po dwóch meczach...Dokonali naprawdę ciekawych transferów a w sparingach grali naprawde niezle...Ta ekipa musi się jeszczę zazębić ....

Awatar użytkownika
Zesik
Kontakt:

Post autor: Zesik » 24 sie 2008, 18:42

Qrde a wiedzieliście,że West Ham kupił BEHRAMIEGO ?? :-/ jakoś przeoczyłem ten transfer :-/ jeeb BVB było nim zainteresowane a on przeszedł do West Hamu :-/ szkoda by przydałby się nam :-D

Awatar użytkownika
Olej
Kontakt:

Post autor: Olej » 24 sie 2008, 19:27

Ojj i to był bodajże pierwszy zakup tego lata Młotów, zaraz na początku okienka transferowego ;)

ODPOWIEDZ