Premier League

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
artur_poznan
Kontakt:

Post autor: artur_poznan » 23 paź 2016, 20:14

Czy dobrze widziałem źe wielki MU z wielkim trenerem Mou dał się ograć jakimś ogórkom 0:4? Ciekawi mnie dlaczego Henio znów się nie pojawił na murawie 😅

ayufan
Kontakt:

Post autor: ayufan » 14 gru 2016, 01:50

Bo Warszawa...! pisze:Ja dalej się trzymam zdania, że Horn i Karius to chyba nieco bardziej utalentowani (a przede wszystkim młodsi) golkiperzy.
@Bo Warszawa No akurat Karius w LFC obecnie w chwili pisania tego posta, broni identycznie niczym kopia wesołego, i na forum LFC jest na niego najwięcej narzekań, co jest dość zaskakujące, bo w FSV bronił całkiem solidnie, z tym że on się z pewnością jeszcze wyrobi, co nie zmienia faktu, że obecnie gra tragicznie, na pewno gorzej niż ostatnie występy przed kontuzją Burkiego, i wg mnie nawet zmianą ligi nie można tłumaczyć tragicznie zagranych dwóch ostatnich meczów, a zwłaszcza ten pierwszy z wisienkami, gdzie praktycznie tylko stał, i patrzył gdzie piłka leci, i głównie przez jego błędy przegrali mecz.

Awatar użytkownika
ChopiN
Kontakt:

Post autor: ChopiN » 15 sty 2017, 16:33

Ale dzis piekne swinio bicie zgotowala ekipa z miasta Beatlesow ,,zespolowi" Pepa.
Teraz czas na sasiadow z za miedzy.

saber
Kontakt:

Post autor: saber » 16 sty 2017, 00:35

Kluczowy pojedynek Pogba < Can , Czasami łątwiej gra sie z cienia niz w "blasku".
Zdanie mam takie nich ktoś zmusi pogbe zeby grał w Defie z carikiiem ich współpraca wyglądała marnie .

ayufan
Kontakt:

Post autor: ayufan » 29 mar 2017, 22:40

Boruc w ostatnim meczu z United naprawdę dał popis umiejętności i pokazał że mimo wieku, dalej jest w świetnej formie.

Awatar użytkownika
Mad
Kontakt:

Re: Premier League

Post autor: Mad » 30 lip 2017, 02:07

Tak patrzę na tę śmieszną ligę kolejny rok z rzędu i nie zmienia się nic. Najpierw zapragnęli mieć najlepszych piłkarzy świata, kiedy to było niewystarczające i angielskie kluby nadal doświadczały w Europie oklepu postanowiono rok temu wziąć trenerską czołówkę. Do będącego już Kloppa dołączyli Guardiola, Mourinho i Conte. Niemiec z niezbyt poważnego składu ukręcił LM, wynik dobry i i tylko potwierdził swoją klasę, Mourinho pokazał jak bardzo stoczył się po sezonie 11/12. Szkoda. Guardiola udowodnił, że z niego taki topowy trener jak z Karima Benzemy ambitny piłkarz, a Conte zjadł tę ligę.
Ciekawi mnie co pokaże piątka angielskich klubów w LM. MU IMO zakręci się w okolicach 1x8, City pewnie 1x4, Tottenham pewnie poleci w grupie, Liverpool bez wzmocnień może mieć ciężko. Tylko Chelsea to moim zdaniem pewniak do półinału. Od dawna obstaję przy zdaniu, że to jedyna poważna angielska drużyna w Europie, której należy się bać.

Spadam na mecz Realu, jutro może jakiś post w temacie La Ligi.

PS. Chelsea mistrzem w tym sezonie.

gentoofan
Kontakt:

Re: Premier League

Post autor: gentoofan » 31 lip 2017, 00:49

@Mad
Bez przesady. Pierwszy sezon Pepa był jaki był, bo miał skład emerytów, szczególnie w obronie, i jak na ten skład, to te trzecie miejsce w tej lidze i mając za rywali trenerów z topu to i tak duże osiągnięcie. Teraz buduje skład taki jaki chce, prawda wydał dużo kasy, ale w meczu z realem już było widać tego konkretne efekty. i po mojemu to właśnie ten sezon będzie dla Pepa sezonem prawdy. Klopp co prawda tyle nie wydał zgoda, ale jego pierwszy sezon w LFC i tak był dużo gorszy niż ten Pepa. CFC z kolei w minionym sezonie miało trochę łatwiej niż np City bo nie grali w LM, teraz dojdzie LM i już nie będzie tak łatwo. Ja obstawiam że to właśnie Guardiola wygra w tym roku mistrza Anglii i dojdzie co najmniej do pół finału LM. Jedyne co może jemu w tym przeszkodzić to masa kontuzji podobna do tej, jaka była w BVB w sezonie 14/15 ;-)

ODPOWIEDZ